Eksootilise massaaži meister päästis Sõrves naisi stressist (8)

Eksootilise massaaži meister päästis Sõrves naisi stressist

PINGETEST VABAKS: Meister Inderjit Singh Banga teeb India peamassaazi Ülle Aadussoole.

Neljapäeval tegi Torgu puhkemajas India peamassaaži ehk champi’t esmakordselt Saaremaal viibiv Tenerifelt pärit, kuid alates aprillist Tallinnas elav massaažimeister Inderjit Singh Banga ehk IP.

Torku tõi India massööri koolitusfirma KA Konsultatsioonid juhataja Katrin Aedma, kellel on head sõprussuhted torgulanna Marje Kivirannaga.
“See on massaaž, mida just sellisel kujul Eestis keegi teine teadaolevalt ei paku. Sellel meistril on suurepärased võimed ja suurepärased käed ning tal on nii hea energia, et tagasiside inimestelt on ülivõrdes,” rääkis Katrin Aedma.

“Oi, kui hea massaaž oli, ma tahtsin teda kohe kallistada,” vahendas oma emotsioone äsja massaažitoolist säravate silmadega tõusnud Torgu proua Luule Aadussoo.
Aedma sõnul on see ennekõike massaaž inimestele, kellel on raskusi lõdvestumisega.
“Me oleme tugevas pinges ja kardame end lõdvaks lasta, tihtipeale ka ei oska – inimesed on nii ületöötanud, et ei suudagi,” tõdes ta.

Ühekordsest seansist piisab, et enesetunne mõneks ajaks paremaks muutuks. Pikaaegsem mõju tuleb viie-kuue protseduuriga. Üldjuhul tehakse massaaži kookoseõliga, millesse on segatud ka mõned ürdid. Näiteks Indias tehakse champi’t juuksuri juures.
India massöörile meeldis Saaremaal väga. “Tuleme siia kindlasti tagasi, kui võimalust on,” sõnas Katrin Aedma.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 114 korda, sh täna 1)