UUS! Saaremaa aasta õppija 2009 on Tiia Leppik (2)

UUS! Saaremaa aasta õppija 2009 on Tiia Leppik

Tiia Leppik.

Maakondlik komisjon valis kuue kandidaadi seast tänavuseks aasta õppijaks Kuressaare eralasteaia juhataja Tiia Leppiku. Aasta koolitaja 2009 on arvutiõpetaja Tiit Tilk, maakonna kõige koolitussõbralikumaks organisatsiooniks osutus Saaremaa Lihatööstus (juhataja Kristjan Leedo, personalijuht Aili Priske) ja kõige koolitussõbralikumaks omavalitsuseks tunnistati Kuressaare linnavalitsus (linnapea Urve Tiidus).

Tiia Leppik, kes töötab ka Kuressaare gümnaasiumi huvikooli Inspira juhina ja on MTÜ Saarepiiga Koolitus juhatuse esimees, õppis aastatel 2007-2009 Tallinna Ülikooli Kasvatusteaduste teaduskonna magistrantuuris ja omandas alushariduse pedagoog-nõustaja kutse.

Täiskasvanud õppija nädal toimub tänavu 2.-9. oktoobrini. 8. oktoobril tunnustatakse Saare maakonna parimaid ja kõiki konkursile esitatud kandidaate Kuressaare kultuurikeskuses.

Täiskasvanud õppija nädal on elukestvat õpet propageeriv üritus, mille ajal pööratakse enam tähelepanu täiskasvanueas õppimisele ja arenemisele, et teadvustada elukestva õppe ja täiskasvanute koolituse tähtsust ning tunnustatakse tublimaid tegijaid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 226 korda, sh täna 1)