Juhtkiri: Miljonivõit Kihelkonnale

Juhtkiri: Miljonivõit Kihelkonnale

 

Saatuse käsi andis Kihelkonna vallale sellise võimaluse, mida keegi polnud osanud soovidagi. Kui Eesti Televisioon annab Lääne-Eestist neljale valimisliidule võimaluse esineda “Foorumi” saates, siis kaks neist võimalustest on läinud Kihelkonnale. Huvitav ja suurepärane uudis igatahes.

Kui Kihelkonna vald on aastaid silma paistnud oma volikogusiseste vastuoludega, siis viimasel ajal on elu seal suhteliselt rahulikult kulgenud. Vähemalt avalikkuse jaoks. Suvel sai valmis suur rahvamaja, milles kuulukse ka tegevus tasapisi kulgevat.

Kas selle maja valmis saamine on rahu majja toonud või on selle põhjuseks väljast palgatud vallavanem, ei ole teada. Või hoopis see, et majandussurutise tõttu napib eelarves raha ning volikogu liikmed on seljad kokku löönud ja püüavad viletsates oludes rohkem koostööd teha.

Toimetus igatahes nendib, et loosi tõttu soosingusse sattumine on Kihelkonna jaoks hea märk. Selles mõttes, et seal väikeses maanurgas elu ka edaspidi sujuks ja rahu maapeal oleks. Kas see nii ka läheb, loodame kõigepealt aimu saada 30. septembri “Foorumist”.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 11 korda, sh täna 1)