Ettevõtjad soovivad transpordiühenduse teemal enam kaasa rääkida

Leidmaks võimalusi transpordiühenduste korraldamisel senisest enam kaasa rääkida korraldab Saaremaa ettevõtjate liit (SEL) eeloleval reedel seminari “Saaremaa ühendused muu maailmaga”.

Ettevõtjate liidu juhatuse esimehe Robert Pajussaare sõnul oleneb siinsete ettevõtete edu ja käekäik paljuski heast transpordiühendusest muu maailmaga.
Pajussaar lisas, et ettevõtjad ei soovi sugugi väita, et Saaremaa praegune ühendus muu maailmaga oleks väga halvasti korraldatud.

“Selle väikese seminariga tahame esinema kutsutud ametnikelt rahumeelselt ja viisakas vormis küsida, kuidas saaksid Saaremaa ettevõtjad transpordikorralduse küsimustes rohkem kaasa rääkida ning ka kaasa aidata,” selgitas SEL-i juhatuse esimees. “Ja kui praegu vastavaid mehhanisme pole, siis mida peaks tegema, et neid luua.”
Seminarile on esinema palutud erinevate ühendusvõimaluste asjatundjad, kes räägivad ühenduste hetkeseisust, tulevikuplaanidest, probleemidest ja nende lahendamise võimalustest.

Reede pärastlõunal kell 15 spaahotelli Meri konverentsisaalis algaval seminaril esinevad Saarte Liinide juhatuse esimees Ants Tammleht, Saaremaa Laevakompanii juhatuse esimees Tõnis Rihvk, Kuressaare lennujaama juhataja Mati Tang, maanteeameti ehitusosakonna projektijuht Kadri Auväärt ja keskkonnaminister Jaanus Tamkivi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)