Baltic Workboats plaanib luua Nasval paarkümmend uut töökohta

Saaremaa laevaehitusfirma AS Baltic Workboats esitas Kaarma vallale ehitusloa taotluse sooviga laiendada Nasval asuvat tootmispinda ja luua uued töökohad kahekümnele inimesele.

“Planeerime tootmist laiendada,” kinnitas ettevõtte tegevdirektor Nalmond Meri Oma Saarele, lisades, et praeguste tellimuste arvu ja mahtusid aluseks võttes jäävad nende tootmispinnad väikeseks.
“Kui meil kõik hästi läheb, siis loodame juba sügisel kopa maasse lüüa,” ütles Meri, kelle sõnul saavad nad sel juhul juba kevadel uutesse ruumidesse sisse kolida.

Kui ettevõttel kõik plaanipäraselt läheb, siis plaanivad nad tööle võtta ka uusi inimesi. “Oleme teinud seda ka sel suvel, kuid praegu ei ole enam ruumi, kuhu inimesi tööle võtta, nii et sellest siis on tingitud ka laienemissoov,” selgitas Meri, kelle sõnul vajab ettevõte pärast uute ruumide valmimist juurde paarkümmend inimest.
Baltic Workboats on viimasel ajal kirjutanud päris palju taotlusi Euroopa toetuste saamiseks EAS-i kaudu ja on saanud mitu heakskiitu tootmistehnoloogia uuendamisele.

“Sisseseade soetamisel on meil päris suur tugi olemas EAS-ilt ja nüüd tuleb omalt poolt kiiresti hakkama saada hoonete ehitusega,” sõnas Meri, kes on juba küsinud ehitusfirmadelt hinnapakkumisi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 37 korda, sh täna 1)