Päästjad kinkisid anduriga kimpus perele uue seadme

Pärast seda, kui Oma Saar kirjutas läinud reedel suitsuanduriga kimpus olevast pereisast, võttis toimetusega ühendust Saaremaa päästeosakonna juhataja Margus Lindmäe, soovides perele uue suitsuanduri kinkida.

“Selliste väikeste ostude ostutšekke ei säilitata ja on ju kõigile teada, et mõni kaup vahel on defektne,” ütles Lindmäe, kes kohe samal päeval viiski perele suitsuanduri.
Pereisa Margus oli rõõmus, et sai uue suitsuanduri, mis korralikult töötab, ning talle tegi heameelt seegi, et lehelugu nii suurt vastukaja leidis, isegi Delfi portaalis.

“Selgus, et analoogseid juhtumeid on väga palju,” tõdes Margus, lisades, et on tänulik nii lehetoimetusele kui ka Margus Lindmäele, kes nii kiiresti reageeris. 
Täna alustavad päästeametnikud Kuressaares suitsuandurite kontrolli. Smuuli elamurajoonis asuvate majade trepikodades on kontrolli toimumise kohta teated juba väljas.

Lindmäe sõnul kontrollitakse suitsuanduri olemasolu ja selle paigaldust. Ta lisas, et esimesel korral trahve ei tehta, vaid pigem õpetatakse ja selgitatakse, kuidas suitsuandurit õigesti paigaldada.
Margus Lindmäe ei välistanud, et päästetöötajad võivad mõnel inimesel aidata ka suitsuanduri üles panna.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)