Tops kutsub trenni ja võistlema

Kui Kuressaare lauatenniseklubi Tops laste treening-grupid said 22. septembril komplekteeritud, siis 2. oktoobril alustavad oma järjekordset, nüüdseks juba kaheteistkümnendat hooaega, ka täiskasvanud.

Esimene treeningkogunemine ja segapaaristurniir toimub kell 18 klubi mängusaalides, mis asuvad teedevalitsuse hoones (Marientali tee 27, sissepääs otsauksest). Oodatud on eelkõige klubi liikmed, kuid uksed on sel päeval lahti ka teistele lauatennisehuvilistele.

Klubi tegevuse põhikirjajärgne eesmärk on “pakkuda jõu- ja võimetekohast tegevust kõigile, kes soovivad tegeleda lauatennisega võistlussportlastena, kohtunikena, organisaatoritena või harrastusmängijatena”. Aeg on näidanud, et lauatennisemängu võetakse lihtsalt kui ühte võimalust hoida end kehaliselt vormis ja ühtlasi sisustada oma vaba aega. Nii koosneb klubi liikmeskond ennekõike harrastus- (loe: pühapäeva) mängijatest, kes harjutavad keskmiselt kaks korda nädalas. Kuid on ka tõsisemaid tegijaid, kes vastavalt võimetele ja võimalustele esindavad klubi ka klubivälistel võistlustel.

Viimase aja parimaks saavutuseks saab pidada õnnestunud esinemist üleilmsetel Saarte mängudel Soomes Ahvenamaal. Siinkohal vajab äramärkimist võistkondlik seitsmes koht kolmeteistkümne võistkonna hulgas, mis on Saaremaa esinduse parima tulemuse kordamine pärast 1993. aastat Wightil, kus võistkondi osales üheksa.

Täpsustuseks niipalju, et Saaremaa kuueliikmelisest lauatennise võistkonnast viis (Tiia Müürisepp, Lii Vahter, Veeve Kaasik, Heiki Sullakatko, Veljo Väljakivi) olid Ahvenamaal LTK Tops mängijad. Kuid ilma Sven Issajevita (SK Anto), kes oli Saaremaa võistkonnas meeste esinumber, poleks me nendel mängudel sellist head kohta saavutanud.
Tops on võtnud oma hõlma alla ka lauamängude mitmevõistlejad, kes lisaks lauatennisele võistlevad kompleksselt nii males, kabes kui ka koroonas.

2009/2010 hooajal korraldab klubi aastate jooksul traditsiooniks saanud 16 lauatenniseturniiri nii meestele ja naistele kui ka lastele.
Praeguse seisuga on klubilisse tegevusse haaratud üle neljakümne lauatennisehuvilise.

Treeninggruppidega liitujailt eeldame vähemalt keskmist mänguoskust ehk umbes aastapikkust mängupraktikat. Tulla võivad ka poisid ja tüdrukud alates 12. eluaastast. Kui mänguoskus on olemas, siis võivad tulla ka nooremad. Nii et päris algajatega klubi reeglina küll ei tegele, kuid teisalt ei ole nn professionaalsus samuti eesmärk omaette.
Treeningkogunemise ja klubi kohta saab täpsemat informatsiooni telefonidel 45 20 428 või 56 657 866. Vaadake ka klubi kodulehte www. tops.ee .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)