Krimi (3)

Mooni tänaval põles prügikast
Reedel, 25. septembril kell 22.59 põles Kuressaares Mooni tänaval prügikast.

Kihelkonna vallas põles elumaja
Pühapäeva, 27. septembri varahommikul kell 6.24 teatati häirekeskusele tulekahjust Kihelkonna vallas Pajumõisa külas, kus põlesid laudaga ühise katuse all oleva elumaja laudaosa ja katus. Majas maganud inimesed pääsesid ise välja ning viga ei saanud.

Lääne-Eesti päästekeskuse pressiesindaja Sirle Mati sõnul avastasid tulekahju majas maganud kaks inimest, kes ärkasid eterniidi praksumise peale. Tulekahju avastamise ajal eluruumides tuld ega suitsu ei olnud.
Päästjate sündmuskohale saabudes põles ühekorruseline talumaja lahtise leegiga. Tules hävisid hoone katus ja laudaosa, eluruumides olid suitsu- ja veekahjustused.

Tulekahju saadi kontrolli alla kell 7.25 ja likvideeriti lõplikult kella 10.20 ajal. Tulekahju tekkepõhjus on selgitamisel.

Võhma külas varastati telefon
Laupäeval, 26. septembril varastati Mustjala vallas Võhma külas mobiiltelefon. Kahju avaldaja hinnangul 13 200 krooni. Politsei algatas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetluse.

Kaalis lõhuti koolimaja aknaid
Ööl vastu laupäeva lõhuti Pihtla vallas Kaali põhikooli spordisaali aknad ning kummuli olid keeratud peasissekäigu juures olevad lillepotid ja prügikastid. Kuressaare politseijaoskonna vanemkomissari Aare Alliku sõnul oli sellel vandaalitsemisel ka pealtnägijaid ning politsei algatab juhtunu uurimiseks väärteomenetluse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 38 korda, sh täna 1)