Naiskodukaitse kuulutab välja aasta isa konkursi (17)

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutab juba kolmandat korda välja Saare maakonna aasta isa konkursi, et väärtustada tervet ja tugevat peret ning eriti isa rolli perekonnas.

Oleme kindlad, et tugev pere on tugeva riigi algus. Oleme uhked, et meie aasta isa valimise patroon on saarlasest sõja-, riigi- ja meremees viitseadmiral Tarmo Kõuts – mees, kes esindab vaat et kõiki väärikaid ameteid ning kellesuguseks tahavad kindlasti kõik väikesed poisid ehk tulevased isad kunagi saada.

Aasta isa kandidaate võivad esitada kõik – üksikisikud, organisatsioonid, omavalitsused, firmad. Silmas tuleb pidada vaid, et Saare maakonna aasta isa 2009 peab olema väärikas Eesti vabariigi kodanik, ta peab olema kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka, tema peres kasvab vähemalt kolm last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed), aasta isa võib olla üksikvanem.

Kandidaate saab esitada 16. oktoobrini aadressil Väljaku tn 5, Kuressaare 93811, Naiskodukaitse Saaremaa ringkond, ümbrikule märkida “aasta isa”.
Aasta isa tänuüritus toimub vahetult enne isadepäeva. Oleme ette tänulikud kõigile omavalitsustele, üksikisikutele, erakondadele ja organisatsioonidele-ettevõtetele, kes on meie ettevõtmist toetanud või veel plaanivad seda teha.

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond otsustas maakonnas hakata valima aasta ema ja aasta isa 2007. aastal. Aasta ema austava tiitli oleme andnud Kihelkonna kooliõpetajale ja talupidajale Monica Kallasele, Võhma raamatukoguhoidjale Liili Aderile ning Kuressaare kooliõpetajale Marit Tarkinile. Aasta isa tiitli on pälvinud Kihelkonna kirikuõpetaja Rene Reinsoo ning Kuressaare kirurg Andres Sarjas.

Rita Loel
NKK Saaremaa
ringkonna esinaine

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 43 korda, sh täna 1)