Kuhu minna

Teisipäev, 13. oktoober

KINO
Divas kl 17.50 ja kl 19.55 põnevusfilm Mängur. Alla 14-a keelatud. Pilet 50.–

ÜRITUS
Sakla seltsimajas kl 10 Eesti Põllumajandusmuuseumi näituse Leib on talu peremees avamine. Näituse korraldajad küpsetavad näidisleiva. Huvilised oodatud! Näitus jääb avatuks 10. novembrini.

NÄITUS
Orissaare kultuurimajas Neeme Metsa 80. sünnipäeva näitus Rännud. Avatud E–R kl 10–16.
Saaremaa kunstistuudios (Lossi tn 5) on 17. oktoobrini avatud saarlaste kuu raames riigikogus väljas olnud Saaremaa kunstiklubi näitus.

Kolmapäev, 14. oktoober

KINO
Divas kl 17.50 ja kl 19.55 põnevusfilm Mängur. Pilet 50.–

SPORT
Kuressaare tervisepargis Liikudes tervemaks: tund terviserajal. Kõik kl 18–19 terviserajale minejad saavad LT logoga kleebise ja šokolaadimedali.


Ürituse eelinfo

Lapsevanemate päev SÜG-is 15. oktoobril
Hea õpetaja kuu teine teemanädal, mis kestab 12.–18. oktoobrini, on lapsevanemanädal “Minu lapse kool”. Sellel nädalal ootame teid kõiki, armsad 5.–9. klasside õpilaste vanemad, kooli oma lapse tunde külastama, tutvuma kooli raamatukogu ja sööklaga ning õpilastööde näitustega.

Raamatukogu seab üles väikese näituse raamatutest, kust leiab nõuandeid ja abi kasvatusküsimustes. Teil on vabal hetkel võimalik minna raamatukogu lugemissaali ja leida sealt raamatuid kohapeal lugemiseks või laenutamiseks.
15. oktoobril sisustab teie aega filmiprogramm. Näitame filme kooli juubeliüritustest, Varsakabja 15. sünnipäeva kontserti, õpetajate esinemisi õpetajate päeval jm.

Kooli kodulehelt www.syg.edu.ee leiate tunniplaani, mis aitab teil oma päevaplaani paremini seada. Selleks, et teil oleks külastatavaid tunde hea vaadata, palume registreeruda oma lapse klassijuhataja juures hiljemalt 13. oktoobril ja teatada, milliseid tunde soovite vaatama tulla.

Tulge taas kooli, siin leiate killukese oma noorusajast, saate elamuse, millist kodus või tööl ei leia, ja olete oma lapse igapäevaeluga isikliku kogemuse kaudu edaspidi palju paremini kursis.

Saaremaa ühisgümnaasiumi õpetajad

Üleskutse

Orissaare gümnaasium kutsub lapsevanemaid arvutiõppesse
Kõik me teame, et 1. septembril algas kool lastele. Aga miks mitte tulla kooli ka lapsevanematel? Pidevalt räägime ju elukestvast õppest.
Orissaare gümnaasium kutsub alates sellest nädalast oma lapsevanemaid üle-eestilise Ole Kaasas! projekti raames tasuta arvutikoolitusele. Koolituse läbiviija on õpetaja Katrin Jõgi.

Katrin Jõgi sõnul on internet ju valdkond, mis mitte kellestki mööda ei lähe: “Koolitusel saavad huvilised õppida algõppe tasemel kasutama arvutit ja internetti. Vilunud kasutajatele on loodud võimalus omandada ID-kaardi ja e-teenuste kasutamise oskus.” Koolitused on ühepäevased ja kestavad neli akadeemilist tundi.

Ema ja isa võivad tulla näiteks reede hommikul kooli koos lapsega. Laps läheb oma ainetundi, vanemad siirduvad aga arvutitundi. Nüüd on käes see koht ja aeg, et kodukohas saab tasuta õpet.
Kogu info ja kontaktivõimalused leiate Orissaare gümnaasiumi kodulehelt.
Euroopa Regionaalfondist rahastatava Ole Kaasas! projekti eestvedaja on Vana Maailma Sihtasutus.

Vanemad, olge siis varmad sellist õppimisvõimalust kasutama!

Õpetaja Maret Aardam

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)