Turult leiti surnukeha

Reede õhtul kella 23 ajal leiti Kuressaare turult 57-aastase mehe vägivallatunnusteta surnukeha.

Kinnitamata andmetel istus mees reede õhtul Kuressaare turul, kui sinna tuli korraks seltskond noori. Mõne aja möödudes noored lahkusid.
“Kui nad uuesti tagasi tulid, siis avastasidki, et mees on surnud, ja kutsusid abi,” rääkis Oma Saare allikas, arvates, et tegemist võis olla südame seiskumisega.

Hirmsaks tegi juhtunu inimeste sõnul see, et laupäeva hommikul avastati turu väravate juures vereloik ja seega võis arvata, et need kaks asja võivad olla omavahel seotud.
“Kaklust ei ole sealkandis olnud,” ütles Kuressaare politseijaoskonna infojuht Kristi Mägi, lisades, et kohe kindlasti ei olnud veri turu väravate juures surnukehaga seotud, sest viimasel puudusid vägivallatunnused ning politseid teavitas surnud mehest häirekeskus.

“Tean vaid kuulujutte,” ütles OÜ Kuressaare Turg juht Vello Lahe, lisades, et ei ole end täpsete asjaoludega kurssi viinud.
Kuigi Oma Saarele vihjati, et tegemist võis olla kodutuga, lükkas politsei selle väite ümber, kinnitades, et surnud mehel oli nii kodu kui ka perekond.
Kristi Mägi sõnul menetlust politsei juhtunu uurimiseks ei alusta, kuna surnukehal puudusid vägivalla tundemärgid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)