Hokiklubi otsib oma ridadesse saarlasi (2)

Hokiklubi otsib oma ridadesse saarlasi

AINUS: Hokimeeskond pildil on teadaolevalt maailmas ainus peamiselt saarlastest koosnev jäähokimeeskond.
Foto: HK Volume Design

Kord aastas kuuleb ikka, et üks peaasjalikult saarlastest koosnev seltskond on jäähokimängus taaskord hiidlasi loputanud. Kahjuks jätab selle Tallinnas tegutseva klubi saavutus kodusaarlasi suhteliselt külmaks, kuna siinmail pole hokiga tegelemiseks peale lossi vallikraavi jääle kuuks ajaks asetatud väravate mingit võimalust.

“Koosneme Saare meestest, kes ühel või teisel põhjusel pealinnas elavad. Tänaseks oleme ridu täiendanud ka mandrimeestest mängijatega,” räägib klubi Volume Design mängija Risto Leedo ning lisab, et põhjus mandrimeeste kaasamiseks on ühene.

“Sellepärast, et Saaremaal ei saa hokiga tegeleda, ei ole ju jäähalle ega väljakuid. Loodetavasti olukord muutub,” toob Leedo välja, millest lisaks hokimängimisele veel mõtteid mõlgutatakse. Mõtteid, kuidas kodusaarel rohkem tuntust võita, on Leedo sõnul teisigi. Kindlasti oodatakse klubiga liituma veelgi saarlasi, et ikka oma kodukandi mehi rohkem koondada.

Varem nime Nordic Stars kandnud klubi peamine tegevus on Tallinna harrastajate hokiliigas mängimine. Selle hooaja esimene kohtumine toimus teisipäeval, kui 1 : 0 alistati Totali nime kandev meeskond.
Osaletud on ka linnadevahelisel turniiril, kus näiteks aasta tagasi saavutati Rakvere järel teine koht.


HK VOLUME DESIGN

Risto Alt (C), Edvin Ollin, Ivar Kärme, Risto Leedo, Imre Marmor, Imre Kuusk, Lauri Filipjev, Edgar Peganov, Ernst Siniorg, Marek Pallas, Olari Tiidus, Oliver Ollin, Erkki Karlson, Kristjan Lõoväli, Siim Viisut, Timm Teemus, Ramo Kure, Gert Kask, Argo Valter, Priit Rauks, Anatoli Teor, Aleksandr Petrov, Oleg Sadovski, Roman Knõshuk.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 284 korda, sh täna 1)