Kuhu minna

Teisipäev, 3. november

KINO
Divas kl 17.40 ja kl 19.50 Esimene aasta. Alla 12 a mittesoovitatav. Pilet 50.–

Kolmapäev, 4. november

KINO
Divas kl 17.40 ja kl 19.50 Esimene aasta. Pilet 50.–

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 19 Yasmina Reza Tapatöö jumal. Lavastaja Jaak Allik. Osades Kersti Kreismann (külalisena Eesti Draamateatrist), Sulev Teppart, Piret Rauk, Jüri Aarma. Pilet 125.–/100.–

ÜRITUS
Mustjala rahvamajas kl 18 kultuuritegelaste mälestusõhtu.


Ürituse eelinfo

Pühapäeval, 22. novembril Tagavere koolimajas kl 18 alustab peotantsukursus. Õpetavad tuntud tantsijad Hilja ja Kaarel Kitt. Kokku saadakse klubitöö vormis. Tantsutundide aeg ja sagedus täpsustatakse esimesel kokkusaamisel. Iga kord tantsitakse 2 tundi. Tantsutunnid toimuvad, kui huvilisi on 10–13 paari. Oma osalemisest teata tel 50 48 295. Oodatakse aktiivset osavõttu.

Tasuta turundusnõu Eesti ja välismaa tipp-tegijatelt

Kõik ettevõtjad, kultuuritegijad ja loomeinimesed, kes otsivad viise, kuidas praeguses olukorras nutikamalt tegutsedes ellu jääda ja ehk koguni edasi liikuda, saavad hüva nõu Eesti ja naabermaade tipp-tegijatelt Kuressaare Kultuurivaras 5. novembril kl 10–17.

Euroopa Sotsiaalfondi ja EAS-i toel korraldab Loov Eesti seminaride sarja “Kuidas targalt turundada?”, mille käigus õpetatakse kasutama lihtsaid võtteid, kuidas oma tootest ja teenustest teada anda ning inimestes oma toote ja teenuse vastu huvi tekitada. Jagatakse soovitusi tootearenduse, hinnakujunduse, klientide hoidmise ja müügi osas. Samuti käsitletakse võrkturundust ehk kuidas kohalikud tegijad saavad üksteist toetades ja koos tegutsedes tervesse piirkonda uut elu tuua ja võita oma ettevõtmistele rohkem tähelepanu ja kliente. 

Seminari juhib Anu-Mall Naarits, kes on Baltika edu üks meisterdajaid ja turun-duskoolitaja. Oma kogemusi tulevad jagama külalised piiri tagant. Islandi parimatest turunduskogemustest ja kultuuriturismist kõneleb Kuressaares Sif Gunnarsdóttir, kes on aastaid olnud Visit Reykjavik’i juht, ning Ahvenamaa Harvest-festivali korraldaja Lena Brenner jagab oma kogemusi ürituse turundamisest. Välisesinejate ettekanded tõlgime kohapeal ka eesti keelde, et keegi headest nõuannetest ilma ei jääks.

Lisaks kohapealsetele esinejatele saab näha avameelseid videointervjuusid oma ala tipp-tegijatega: rahvusvahelistest tegijatest on seminari jaoks videolindile püütud Markus Paloheimo, kes juhib Soome ühe tuntuma kaubamärgi Fiskars tootearendusmeeskonda, ja soome kultusdisainer Ristomatti Ratia, kes muuhulgas on inspiratsiooni ammutanud nii Muhu puuriitadest kui ka Setu mustritest.

On ka intervjuud meie oma Eesti tegijatega: PÖFF-i turundusjuhi Anneli Vaskiga, Brand Manual’i partneri, EKA õppejõu ja rahvusvahelisel konkursil “Young Design Entrepreneur of the Year 2007” Eestit esindanud Markko Karuga, Baltika juhi Meelis Milderi-ga, Eesti konjunktuuriinstituudi direktori Marje Josinguga, EBS-i müügi ja müügijuhtimise õppejõu Mati Ruuliga, internetiturundusagentuuri Smardad looja Rando Rannusega, Minu Eesti kommunikatsioonijuhi Anneli Ohvriliga, kunstitarvete pood-stuudio Õnneküpsis rajaja Kaire Jakobsoniga, Kaubamaja ostudirektorjuhi Andres Kääriga ning finantsisti ja literaadi, Eesti Päevalehe endise juhi Aavo Kokaga.

Osalemiseks registreeri koduleheküljel www.looveesti.ee/seminar .

Tiina Urm
Loova Eesti meediajuht
tel 55 651 862
www.looveesti.ee

Mönus Villem annab teada

Pubi Bingo – see on mäng, mis kolinud televiisorist “Mönusa Villemi” pubisse. Mängimiseks on vaja lunastada Bingo pilet, mille saab, ostes korraga kaks Bingo toetaja toodet. Kuna toetajaks on Saku, tuleb osta kaks Saku vaaditoodet ehk siis kas kaks õlut või siidrit.

Erinevuseks tavalisest Bingost on see, et lototron on väiksem ja seal keerlevad nummerdatud õllepudelikorgid. Lisaks on võiduvõimalus ainult nendel, kes on loosimisel ise kohal ja eripäraks see, et alati mängitakse täismäng välja. Järgmine Pubi Bingo loosimine toimub 6. novembril Mönusa Villemi pubis, välja loositakse 120 toopi Sakut.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)