Krimi (1)

Riidehoiust varastati jope

Laupäeval varastati Kuressaares Tallinna tänaval asuva lõbustusasutuse riidehoiust ajavahemikus kl 4–5.30 musta värvi jope, mille rinnataskus oli musta värvi nahast rahakott sularaha ja dokumentidega. Kahju suurus on omaniku hinnangul 5000 krooni. Politsei algatas juhtumi uurimiseks kriminaalmenetluse.

Politsei tabas kolm joobnud juhti

Sel nädalavahetusel tabas politsei kaks purjus juhti autoroolist ja pidas kinni ka ühe joobnud jalgratturi.
Pühapäeval kell 21.35 andis politsei Kuressaares peatumismärguande sõiduautole Nissan Maxima. Auto ei peatunud ja seda asuti mööda linna jälitama. Politsei tabas sõiduki Lasteaia tänaval, seda juhtis purjus ja juhtimisõiguseta Sander (s 1992).

Teine purjus roolikeeraja tabati sama päeva varahommikul kell 4.10 Kuressaares Mooni tänaval. Kaubikut Ford Transit juhtis alkoholijoobes Madis.
Reedel kell 10.45 pidas politsei Kuressaares Kaevu tänaval kinni purjus jalgratturi, 1951. aastal sündinud mehe.

Sõmeral uppus noor mees

6. novembril kell 16.10 teatati päästjatele, et Kärla vallas Sõmera külas on tiigis uppunud inimene. Päästjad tõid 23-aastase mehe surnukeha kaldale. Uppunud mees oli Sõmera hooldekodu klient.
Kuressaare politseijaoskonna infojuhi Kristi Mägi sõnul surnukehal vägivallatundemärgid puudusid ja menetlust seega alustatud ei ole.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 36 korda, sh täna 1)