Kuhu minna

Reede, 20. november

KINO
Divas kl 20 Pangarööv. Põnevusdraama. Alla 12-a keelatud. Pilet 50.–

ÜRITUS
Hotelli Meri konverentsikeskuses kl 12 seminar teemal “Maa elu ja Euro liit”. Esinevad Euroopa Parlamendi liikmed Ivari Padar ja Tunne Kelam, Saare maakonna aasta põllumehed Indrek Haamer, Ülar Tänak ja Kaido Kirst, Saaremaa piimatööstuse juht Andi Saagpakk, Saaremaa lihatööstuse esindaja Illimar Poopuu. Juttu juhib Kadi raadio saatejuht Tõnis Kipper. Seminari korraldavad saarlaste päevaleht Oma Saar ja Euroopa Parlamendi infobüroo Eestis.
Lümanda kultuurimajas 23. sünnipäev: kl 19 avame kunstinäituse “Karala kiviaedade rüpes” (külas on kunstnikud Liia Peedu, Tähti Otstavel, Maie Kupits, Ilme Armuand ja Riina Saar); kl 19.30 peoõhtu üllatustega; tantsumuusikat teeb ansambel Vanker Keilast. Pääse eelmüügist 75 krooni (eelmüügist ostetud pääsmed osalevad õnneloosis) ja samal õhtul kohapeal 100.– Täpsem info tel 53 018 223 või 45 76 331.
Mändjala hotellis Saaremaa kl 19 Saare maakonna turismiasjaliste pidu “Põrgu värk” koos põrguliste taltsutaja ja toitlustusega. Toimub oksjon. Osavõtutasu 250 kr / 1 põrguline. Eelregistreerimine kohustuslik: sille@
saarlane.ee .

TANTS
Divas DJ Peeter Kukk. Pilet 75.– /südaööni 50.–. Kl 22–23 netiflaieriga 35.–
Mönusas Villemis esineb laulev luuletaja Aapo Ilves. Saab kuulda bluusi, rokki ja folki ning veidi soome ja vene artistidelt tõlgitut.
Luciferis Saarepiiga 2009 Luciferi eelvoor. DJ Kristjan Lillimägi. Saarepiiga kandidaatide tutvustus. Pääse 50.–
Kodulinna lokaalis DJ Raaper.
Suure Tõllu puhkekülas Tõllu tantsuõhtu: PS Troika.

Laupäev, 21. november

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses ja kohvikkinos Diva Tuleviku kompass 09. Kl 11–16 mess kultuurikeskuses, päevajuht Villi Martinson; kl 14–16 konverents Divas, moderaator Villu Vatsfeld. Konverentsil “Elu kutse” räägivad tuntud saarlased teemadel: kuidas ära tunda, kuhu elu kutsub; kuidas on nemad jõudnud selleni, mida täna teevad; millele võiksid mõelda sina, et luua endale sobiv ja rahuldustpakkuv karjäär. Peaesineja Aivar Haller. Mess ja konverents on tasuta.

TEATER
Valjala rahvamajas kl 16 Kuusalu näitetrupi esituses Jaan Võõrmaa “Mamma”. Pääse 25.– / 50.–

TANTS
Divas kl 19 noortepidu Tuleviku Kompass 2009 afterparty. Tanel Padar & The Sun.
Lucifer suletud.
Mönusas Villemis Spido.
Vanas Konnas karaokeklubi.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 11 meesveteranide võrkpalliturniir spordikeskuse karikale. Kl 19 Eesti I liiga korvpalli MV. SWE-7 ja KK/Rae Megron.
Kuressaare linnastaadionil kl 13 Eesti meistriliiga jalgpallis: FC Kuressaare vs. Tallinna FC Flora.


Ürituse eelinfo

Laupäeval, 19. detsembril kl 10–15 toimub Kuressaare turuplatsil jõuluturg.
Ootame oma tooteid tutvustama ja müüma kõiki, kel on pakkuda Saaremaal kasvatatud või valmistatud toitu (lihatooted, juur- ja puuviljad, hoidised, koduleib, piparkoogid jm küpsetised), samuti käsitööd ja turismiteenuseid. Oodatud on ka heategevusorganisatsioonid, MTÜ-d, seltsid jmt ühendused heade ideede ja jõulutegevusega. Jõuluturgu viib läbi Meelis Juhandi.

Meelelahutust pakuvad Kuressaare muusikakooli õpilased. Kõigil huvilistel on võimalus osaleda nõelviltimise ja helmestest meisterdamise töötubades. Kooliõpilasi kutsume müüma omameisterdatud jõulukaarte. Plaanis on piparkookide kaunistamise võistlus ja piparkoogioksjon. Jõuluturu läbiviimiseks paigaldame turuplatsile soojenduse ja valgustusega suure telgi. Oma osalemissoov koos pakutava kauba kirjeldusega edastage relika_metsallik@hotmail.com või tel 56 176 364 hiljemalt 23. novembriks.

Lauakoha maksumus (1 m) on 55 krooni. Kauplema on oodatud kõik – ka need, kel see ei ole igapäevatöö ja kel on sooviks lihtsalt oma toodangut tutvustama  tulla.

Relika Metsallik-Koppel

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 39 korda, sh täna 1)