Kesklinna valvekaamerate ostmine jääb baaripidajate õlule

Kuressaare linnavalitsus ja ööklubide esindajad jõudsid kokkuleppele, et kultuurikeskuse parklas ja kesklinnas korra ja öörahu tagamiseks ostavad baaripidajad ise kaamerad ja tagavad linnavalitsusele kaamerapildi kättesaadavuse.

“Viimane kokkulepe omanikega oli, et igaüks tellib oma baari jaoks vajaliku suunaga kaamera ise ja tagab linnavalitsusele kaamerapildi kättesaadavuse,” kinnitas Kuressaare linna pressiesindaja Silver Saluri.
Ta lisas, et linn jätkab elanike öörahu tagamiseks parima lahenduse otsimist ning linnavalitsuse ja ööklubide esindajad on pidanud juba mitmeid koosolekuid. Koosolekutel on osalejaile tutvustatud ka võimalikke kaameraid.

“Turvafirmad on teinud ka oma pakkumised, kuid need ei ole hinnalt ööklubide omanikele sobivad olnud,” märkis Saluri, selgitades, miks ei osata veel täpselt öelda, millal turvakaamerad saab.
Novembri algusest peale on Kuressaare linnavalitsus üritanud leida võimalikult kiiresti lahendust Kuressaare Uue tänava elanike probleemile, jõudes koos ettevõtjatega otsusele, et kultuurikeskuse parklas tuleb parandada valgustust ja seada kesklinna üles ka turvakaamerad.

Uue tänava elanikud on juba aastaid endale öörahu tagamisega hädas olnud ning sügisel teavitasid nad taas linnavalitsust, et olukord kultuurikeskuse parklas pole sugugi paranenud, ja saatsid ülevaatliku kirja avaliku korra eeskirja rikkumistest.
Uue tänava rahvale tundub aastaid kestnud olukord üsna lootusetu ja nemad selle paranemisse enam eriti ei usu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)