Kuhu minna

Laupäev, 12. detsember

LAAT
Kuressaare kultuurikeskuses kl 10–18 suur jõululaat. Avatud töötoad, kohvik, muinasjutunurk lastele. Alates kl 11 igal täistunnil laval eeskava. Õnneloos. Kootakse ühiselt maailma pikim kõlavöö. Korraldajad Kuressaare pensionäride ühendus ja Saaremaa turundusühing.

KONTSERT
Kuressaare Laurentiuse kirikus kl 16 Piret Ripsi Missa Brevis ja kantaat Hingedemaa kellad. Esitavad Saaremaa neidudekoor, Saaremaa poistekoor, KG huvikooli Inspira solistid. Kaastegev saateansambel koosseisus Kristi Saar, Ave Opp, Tarmo Berens, Andreas Lend, Veikko Lehto, Mihkel Koppel, Priit Arge, Annaliis Lehto, Roosi Väli. Dirigendid Anne Kann ja Laine Lehto. Pilet 50.– / 25.–
Valjala rahvamajas kl 18.30 advendikontsert. Esinevad Audru segakoor (dirigendid Tiia Tamm ja Anneli Kuningas) ja Valjala segakoor Waldia (dirigendid Õ. Pärtel ja S. Kaasik).

SPORT
Kuressaare lauatenniseklubi Tops mängusaalides kl 10 maakonna meistrivõistluste põhiturniiri esimene etapp lauamängude mitmevõistluses. Oodatud on esiliiga mängijad. Täpsem info tel 56 657 866, Gunnar Usin.

TANTS
Divas Super 90-ndad ja ans JAM.
Lucifer suletud.
Mönusas Villemis ans Paradise Sound.
Kodulinna lokaalis DJ Raaper.
Kapteni kõrtsis Erich Krieger.

Pühapäev, 13. detsember

KINO
Divas kl 17.40 ja kl 19.50 Valgus kaob. Põnevusfilm. Pilet 50.–

ÜRITUS
Leisi keskväljakul kl 12 Taritu ja Karja segakoori jõulukontsert “Heliseb lihtne jõuluviis…” koos Pärsama kultuurimaja tantsulastega. Kl 13 esinetakse Karja mõisa ees, kl 14 Pärsama hooldekodu ees.
Kuressaare raekoja ees kl 17 luutsinapäeva tähistamine. Ühine rongkäik Ajamajja. Lucia 2009 esitlemine. Esinevad Lucia konkursist osavõtnud ja tütarlastekoor Vocaliisa. Dirigendid H. Rand, P. Karu. Rongkäigus osalemiseks võtta kaasa küünlad ja laternad.
Salme kultuurimajas kl 18.15 kontsert “Lumised lood ja laulud”.
Kärlal Jõuluootus. Kl 13–14 valmistame Kärla klubis jõuluehteid. Kl 15.15 Kärla klubis kontsert “Nüüd küünlad me süütame taas”. Kärla sööklas avatud jõulukohvik. Käsitöötoodete jõulumüük. Küsi infot Kärla klubi tel 45 42 066.
Kihelkonna rahvamajas kl 12.30 heategevuskontsert Kihelkonna lasteaia mänguväljaku toetuseks. Esineb Jaan Tätte. Pärast kontserti parimate omaküpsetatud kookide ja küpsetiste oksjon. Valitakse ilusaim omavalmistatud jõuluehe. Töötab jõulukohvik ja alevi kuusel süüdatakse jõuluküünlad.
Siioni kirikus kl 18 Kuressaare muusikakooli laulueriala advendikontsert.

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 18 lisaetendus kl 20 “Meri ja Orav”. Komöödiateater. Pääse 150.– / 125.–

Esmaspäev, 14. detsember

KINO
Divas kl 17.40 ja kl 19.50 Valgus kaob. Pilet 50.–


Ürituse eelinfo

Kuressaare kuursaali kellatornist kostab kellamängu
Kuressaare linnapargist on kuursaali vaatetorni tipust juba kahel pühapäeval olnud kuulda nii suure kella kõmisevaid lööke kui ka õrnalt tilisevat kellamängu. Valgustatud tornitipust on näha, et kelladega teevad mahedat jõulumuusikat punaste mütsikestega päkapikud ja suure Koguva laevakellaga on ametis jõuluvana ise!

Kuursaali vaatetorn on muutunud igapidi jõulutorniks – torni alumisel korrusel on laupäeviti-pühapäeviti kl 12–18 avatud väikene jõulukohvik, kus on kohal ka jõuluvana. “See on tegelikult advendikellamäng, kuna mängime igal advendipühapäeval ja mäng kestab 15 minutit, sest nii minul kui ka päkapikkudel on ju praegu kiire aeg!” ütles jõuluvana ja lisas, et sel pühapäeval algab kellamäng kl 16.30.

Tõega, tasub ikka teha need väikesed sammud linnaparki ja saada osa sellest!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 34 korda, sh täna 1)