Ametikooli õpetaja Sille Lapp on aasta naiskodukaitsja 2009 (1)

Naiskodukaitse (NKK) Saaremaa ringkond kuulutas laupäeval Sakla seltsimajas toimunud ringkonna 84. aastapäeval Saaremaa aasta naiskodukaitsja 2009 tiitli vääriliseks Kuressaare ametikooli õpetaja Sille Lapi.

NKK Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel tõdes, et tänavu oli tiitlisaaja väljaselgitamine väga raske, kuna kõik esitatud 10 kandidaati on tublid ja kindlasti tunnustust väärivad.
“Päris tõsine konkurent Sillele oli Aire Pahapill, kes kuulus ka Erna retkel väga tublilt esinenud tiimi, kuid leidsime, et Aire on olnud kõige väärikama ja tublima naiskodukaitsjana võidupüha tuletooja ning tunnustada tuleb ka teisi tublisid,” rääkis Loel.

Sille Lapp on tõesti eeskujuks olnud kõigile organisatsiooni liikmetele. “Temasugune oleks ilmselt igasuguse organisatsiooni pärl, sest lisaks vapustavalt toredate ideede genereerimisele suudab ta neid ka ellu viia. Ka on Sille ümber Valjalas koondunud kenake hulk värskeid naiskodukaitsjaid. Viimane oli ka üks põhjustest, miks saarlased võitsid tänavuse üleriigilise värbamisvõistluse,” rääkis Rita Loel.

Ringkonna aastapäeval laupäeval tänati veel paljusid tublisid tegijaid. NKK Liiliaristi hõberisti, mida annetatakse organisatsiooni toetajatele, pälvis Kaie Rõõm-Laanet.
NKK Saaremaa ringkond andis aasta naiskodukaitsja tiitli välja teist korda. 2008. aastal sai tiitli Maret Koor.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 136 korda, sh täna 1)