Lühidalt spordist

MALE: Kuressaare linna malemeistrivõistluste neljandas voorus võitis Rein Kirst Olev Kiirendi. Kaks ülipingelist partiid, kus Andres Traumann mängis Rain Kilumetsaga ja Gunnar Usin Paul Kajuga, lõppesid viiendal mänguminutil viigiga.
Enne viimast vooru on võistluste juhtkolmikus Rain Kilumets 3,5, Andres Traumann 3 ja Rein Kirst 2,5 punktiga.

KERGEJÕUSTIK: USA-s treeninglaagris harjutanud Tiidrek Nurme tegi treeningute vaheajal kaasa 5 km pikkusel maanteejooksu võistlusel. Nurme sai ajaga 14.08 üheksanda koha. Kokku startis jooksul 12 000 jooksjat, vahendab jooksuportaal.ee .

VÕRKPALL: Kuressaare VK Avos sai Eesti meistrivõistluste I liigas kaks võitu, kui alistati 3 : 0 Ülenurme/Luunja ja sama tulemusega Narva SK Energia / SK Viktooria.

KORVPALL: Eesti meistrivõistluste II liigas sai Vesse 109 : 80 võidu KK Askus üle ning KK Orkaan pidi 78 : 103 kaotuse vastu võtma Iisaku KK-lt.