Baltimaade suurim tennisekool arendab Muhus spordibaasi (1)

Tallinnas tegutsev Rene Bu-schi tennisekool, mis on oma 500 õpilasega Baltimaade suurim, on esitanud Muhu vallavolikogule avalduse detailplaneeringu algatamiseks. See puudutab Muhu vallas Tamse külas asuvatele maaüksustele spordibaaside rajamist.

Tennisekooli omanik ja peatreener Rene Busch ütles Oma Saarele, et pigem on tegu juba olemasolevate spordirajatiste kaasajastamise ja arendamisega. Seni on Krundi talu maadele 10 aasta jooksul rajatud neli tenniseväljakut ja mitmeid pallimänguväljakuid. Olemas on ka olmehooned.

Detailplaneeringu seletuskirjas märgitakse, et kinnistutele plaanitakse spordilaagrite läbiviimiseks rajada mitmeid mänguväljakuid ning ehitada klubi-, teenindus- ja majutushooneid. Arendusega seoses soovitakse maa sihtotstarve muuta ärimaaks.
Muhu vallavolikogule esitatud eelnõus leitakse, et vastav detailplaneering tuleks algatada. Keskkonnamõju strateegilist hindamist antud juhul vaja ei ole.

Rene Busch ütles, et kui otsus tuleb positiivne, siis hakatakse töödega vaikselt pihta. Ta lisas, et kindlasti ei ole tegemist ainult eravajadusteks rajatava kompleksiga, kasu saavad sellest ka kohalikud inimesed.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)