Kuhu minna

Kolmapäev, 16. detsember

KINO
Divas kl 18.40 ja kl 20.50 Valgus kaob. Põnevusfilm. Pilet 50.–
Kuressaare kultuurikeskuses kl 14 Jõululugu (Soome). Piletid hinnaga 35 kr müügil Kuressaare kultuurikeskuses. Film on dubleeritud eesti keelde ja kestab 80 minutit.

KONTSERT
Kuressaare Laurentiuse kirikus kl 19 kontsert Rõõmsad jõulud koos Boris Lehtlaane, Toomas Anni, Erich Kriegeri, Peeter Kaljuste ja Jüri Homenjaga. Kõlavad tuntud jõululaulud. Pilet 125 kr. Soodustusi ei ole. Kuni 3-a lastele sissepääs tasuta, juhul kui laps istub saatja süles.
Kuressaare gümnaasiumi aulas kl 17.30 Saaremaa Poistekoori jõulukontsert.

TEATER
Sandla kultuurimajas kl 20 Tornimäe näiteseltsi etendus: H. Lindepuu Memmed ja taadid. Pilet 40.–

Neljapäev, 17. detsember

KINO
Divas kl 19.50 Valgus kaob. Pilet 50. –
Kuressaare kultuurikeskuses kl 11, 14 ja 18 Jõululugu (Soome). Piletid hinnaga 35 kr müügil Kuressaare kultuurikeskuses. Film on dubleeritud eesti keelde ja kestab 80 minutit.

TANTS
Divas DJ K. Lillimägi. Südaööni sissepääs tasuta.
Kodulinna lokaalis kl 23 disko. Sissepääs tasuta.
Kapteni kõrtsis kl 22 karaokeklubi.

ÜRITUS
Maasi külaplatsil kl 18 Jõulumängumaa. Mis on jõulu-ime, räägib lahti Peeter Ränk. Üles astuvad hip-hop tantsupäkapikud, Viirelinnu tantsupäkapikud ja Ehaviiru laulu- ja tantsupäkapikud. Mängitakse koos mängupäkapikkudega, juuakse sooja teed ja süüakse piparkooki.
Pärsama kultuurimajas kl 11 suur jõulumüük.
Kohvikus Sadhu kl 18 esitlevad Mele Pesti ja Kristjan Jansen enda kirjutatud ja illustreeritud raamatut “Mate ja miljon mahla”. Lisaks autoritele astub üles kitarrist Tiit Paulus.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 17.30 maakonna II liiga korvpallimeistrivõistlused: Vesse I vs. STK/Saku.


Hea teada

Rimi ja Punane Rist koguvad vähekindlustatud lastele jõulutoetusi

Jaekett Rimi alustas koostöös Punase Ristiga annetuskampaaniat puudustkannatavate perede lastele. Selleks pannakse Rimisse korjanduskarbid, kuhu kõik saavad anda oma panuse vähekindlustatud lastele jõulukingituste võimaldamiseks.
Jõulud on kõige ootusärevam aeg just laste jaoks ja koostöös Punase Ristiga tahab Rimi võimaldada paremal elujärjel olevatel inimestel muuta rõõmsamaks ka vähekindlustatud perede laste jõulud.

Koos Punase Ristiga selgitatakse välja puudustkannatavad perekonnad valdades, kelle jaoks kogutakse Rimis toetusi detsembri lõpuni.
Korjanduskarbid on väljas Rimi kassades, sinna saavad kaupluste külastajad võimalusel omapoolse rahalise toetuse jätta, mille eest Punane Rist komplekteerib hiljem kingipakid. 

Suureks abiks on ka pisike annetus, sest mitu pisikest annetust teevad lõpuks kokku ühe suure, et mõni laps saaks endale värvilisemad jõulupühad. Rimi paneb oma kaupluses välja korjanduskarbid ja korraldab vastava teavitamise, Eesti Punase Risti selts toimetab aga kogutud annetuste eest kokku pandud kingipakid oma piirkonna lastele, kelleni jõuluvana ei jõua. Annetusi kogutakse Rimi kaupluses 28. detsembrini.

Laine Kunnberg-Bortnikov
Eesti Punase Risti
Saaremaa seltsi tegevjuht

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)