Kuhu minna

Teisipäev, 22. detsember

KINO
Divas kl 18 ja kl 20 Taevast sajab lihapalle. Animatsioon. Pilet 50.–

SPORT
Kuressaare spordikeskuses võrkpalli maakondlikud karikamängud 19.30 ½ finaal.

Kolmapäev, 23. detsember

KINO
Divas kl 18 ja kl 20 Taevast sajab lihapalle. Viimane seanss. Pilet 50.–

TANTS
Mönusas Villemis Mosquito.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses võrkpalli maakondlikud karikamängud: kl 19.30 ½ finaal.


Kontserdi eelinfo

Jõulud on teel . . .
Laupäeval, 26. detsembril kl 19 tuleb Arensburgi lounge-restoranis Muusa esitlusele akustiline neljahäälne kava, kus astuvad üles Alen Veziko (klaver, Arktika), Andre Hein (kitarr, Sobe), Ingmar Päid (bass, Golden Road) ja Kristjan Matson (löökriistad, Arktika, Golden Road).

Kontserdil kõlavad nii traditsioonilised jõululaulud “Taas sajab valget lund”, “Jõulutaat on meie poole teel”, “Talveöö” jt kui ka laulud Aleni, Andre ja Ingmari repertuaarist “Vala veini”, “Ainult tänaseks ööks”, “Süütu naer”, “Igatsus”, “Südamest” jne.

Alen Veziko, esinejanimega Alen on muusikaga tegelenud professionaalsel tasemel aastast 2000. Heliloominguga tegeleb ta tõsisemalt juba 16. eluaastast ja on praeguseks kirjutanud ligi poolsada laulu, enamasti omaenda ansambli Arktika repertuaari. Kadi raadios oli aastaid tagasi hitt tema lugu “Helsingi tänavad”.

Andre Hein on pärit Haapsalust, lõpetanud Haapsalu Wiedemanni gümnaasiumi, õpib praegu Heino Elleri muusikakoolis viimasel kursusel. Muusikas tõsisemalt olnud umbes viis aastat, alates sellest, kui astus bändi Whitecollar Blue (praegu Andre Hein & Out of Office). Suurema tuntuse saavutas ansambli Sobe koosseisus, kellega on välja antud plaat “Tabatud hetk”. Hetkel õpetab Ülenurme muusikakoolis kitarri.

Ingmar Päide on sündinud Tallinnas, lõpetanud Rakvere gümnaasiumi ja õppinud G. Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis pop-jazz laulu (koos Liisi Koiksoni, Uku Suviste, Egert Sundja jpt). Lõpetanud Rakvere muusikakooli akordioni erialal, alustas teed tegevmuusikuna aastal 2000. Solisti ja klahvpillimängijana tegutseb aastast 2002 tantsumuusikaansamblis Plingers, country-rock’i viljelevas 2008. aastal loodud ansamblis Golden Road on samuti solist ja mängib basskitarri. Lisaks ansamblimängule esineb ka sooloartistina ning saadab end nii klaveril kui ka akustilisel kitarril.
Kristjan Matson on sündinud Pärnumaal, lõpetanud Põltsamaa ühisgümnaasiumi ja õppinud H. Elleri nim muusikakoolis metsasarve. Töötas aastaid Tartu Vanemuise sümfooniaorkestris metsasarvemängijana. 2000. aastast tegutseb trummarina tantsumuusikaansamblis Nukker Kukeke ja hiljem asutatud Golden Road’is, Arktikas lööb kaasa löök-riistamängijana.
Pilet eelmüügist 125 krooni, kontserdi toimumispäeval on pilet kallim. Piletid müügil Piletilevis, Piletimaailmas ja Arensburgi hotellis.

Ürituse eelinfo

Registreeru sporditeemalisele mälumängule
Sporditeemaline mälumäng “100 küsimust” 4-liikmelistele võistkondadele toimub neljas voorus jaanuar–aprill 2010. Eelregistreerimine kuni 8.01.2010 aadressil ainkopi@gmail.com või tel 55 641 605, 52 69 213.

Mälumängu korraldavad Ain Koplimäe ja Avo Levisto koostöös Saaremaa puuetega inimeste kojaga. Igas mängus on 25 küsimust järgmistel teemadel:
1) spordiga seotud tuntud isikud;
2) olümpialinnad;
3)Eesti olümpialased;
4) spordiaasta 2009;
5) maailma jalgpall;
6) puuetega inimesed ja sport, paraolümpiamängud;
7) kergejõustiku EM;
8) mitteolümpiaalad.

Osavõtumaks ühele võistkonnale 100 krooni, esialgse plaani kohaselt toimuvad voorud üks kord kuus pühapäeviti Saaremaa puuetega inimeste kojas. Osavõtjatele piiranguid ei ole. Täpsem juhend koostatakse pärast eelregistreerimise lõppu.

Avo Levisto

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 41 korda, sh täna 1)