Juhtkiri: Täna on aasta viimane päev (5)

Juhtkiri: Täna on aasta viimane päev

 

Eelpool öeldu ei ole kellelegi üllatuseks ja ega me mõelnudki kedagi sellega üllatada. Pelgalt nendime, et homsest alates on aastanumber 2010 ja see toob kaasa teadmise, et algab 21. sajandi teine kümnendik. Kuidas elu sellel uuel kümnendil läheb, ei sõltu enamasti meist endist, aga küllap on meil kõigil oma roll kohaliku elukorralduse kujundamisel.

Me võime lõppevat aastat nimetada masuaastaks, poliitiliste kemplemiste aastaks, suure tööpuuduse aastaks, negatiivsete eelarvete aastaks või ükskõik millise halvustava nimega. Aga ka uhke laulu- ja tantsupeo aastaks, Eurovisiooni-edu aastaks, kaunite maakondlike ürituste aastaks, tubli valimisaktiivsuse aastaks, lumerohkuse ja valgete jõulupühade aastaks. Kindlasti leiame igaüks veel nii üht kui teist positiivset.

Eestlastel on tava valada vana-aastaõhtul õnne ja vaadata selle pealt, mida uus aasta meile toob. Oma Saare toimetus soovib kõigile edu, pereõnne, lasteõnne, karjaõnne, viljaõnne, sallivust, koostöö- ja abivalmidust ning ettevõtlikkust! Lisaks veel tuhat muud head ja paremat soovi, mida ruumipuudusel kõiki lehe veergudele kirja panna ei saa. Head vana aasta lõppu ja veel paremat uut aastat!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)