Maavalitsus palkas Andres Hanso (2)

Maavalitsus palkas Andres Hanso

Foto: Peeter Kukk

Alates eilsest töötab Saare maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna nõunik-peainspektorina Andres Hanso (fotol), kes varem on töötanud õpetaja ja koolidirektorina Orissaare internaatkoolis ning juhtinud Tornimäe põhikooli.

Nõunik-peainspektoriks soovis saada kolm inimest. Hanso ütles, et on kuulnud, et tema kvalifikatsioon vastas kõige enam esitatud nõuetele.
Nii pidi tulevasel ametnikul olema näiteks magistrikraad (või sellele vastav kvalifikatsioon), vähemalt viieaastane pedagoogilise töö ja kolmeaastane haridusasutuse juhtimise kogemus.

“Eks tegemist ole ametnikutööga, kus see, mida tegema peab, on suuresti ette kirjutatud,” märkis Hanso, lisades, et eilsel esimesel tööpäeval tegeles ta enamjaolt tausta uurimisega.
“Minu töö hakkab koosnema kahest poolest: üks neist on koolide riiklik järelevalve, teine, veidi mahukam, on spordi pool,” sõnas ta.

Nii tuleb nõunik-peainspektoril välja töötada maakonna spordivaldkonna arengudokumendid ja viia maakonnas ellu riiklikku spordipoliitikat, tema tööülesannete nimistus seisab veel harrastussporditoetuste jagamine, spordivaldkonna info kogumine ning spordialase rahvusvahelise koostöö koordineerimine maakonnas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 233 korda, sh täna 1)