Swedbanki tippjuht liitus Leisi valla majanduskomisjoniga

Swedbanki tippjuht liitus Leisi valla majanduskomisjoniga

Foto: Swedbank

Leisi vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni uude koosseisu kuulub nimekaima liikmena Swedbanki finantsjuht Erkki Raasuke.

“Eks ta nõustus ikkagi pärast tugevaid masseerimisi,” kommenteeris Leisi vallavanem Ludvik Mõtlep. “See on muidugi põrutav värk küll, aga jah nii ta on. Pole paha!”
Vallavanema sõnul on meeldiv, et vallal on nüüd võimalik saada tagasisidet ja ideid sedavõrd tunnustatud rahandusinimeselt.

Endine Hansapanga juhatuse esimees ning praegu Stockholmis Rootsi ühe suurema panga Swedbanki finantsjuhina töötav Erkki Raasuke ütles Oma Saarele, et komisjoni töös osalemiseks tegi talle ettepaneku komisjoni esimees Margus Pajuste.
Raasukese sõnul on ta Leisi vallaga tihedamalt seotud 2000. aastast. “Minu naise vanemad elavad Poka külas ja seal oleme perega veetnud kõik suvepuhkused,” lausus ta.

Kuna ühtegi komisjoni koosolekut ei ole veel peetud, leidis Raasuke, et komisjoni tööst ja selle liikmetest oleks ehk põhjust rääkida alles pärast seda, kui midagi on juba korda saadetud.
Leisi vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni esimees Margus Pajuste ütles, et reaalselt tuleb komisjon kokku ehk mõned korrad aastas ning põhiline töö käib e-posti ja telefoni teel.

Ludvik Mõtlepa sõnul on Erkki Raasukese liitumine volikogu komisjoniga osa valla plaanist kaasata senisest rohkem nn suvesaarlasi oma mõtete ja ideedega valla elus kaasa rääkima.
Vallavanema sõnul oli neil päevakorral ka Põhjamaade Investeeringupangas töötava Rootsi päritolu suvesaarlase kaasamine, kes aga suurele hõivatusele viidates valla pakkumise tagasi lükkas.

Ain Lember, Andres Sepp

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 48 korda, sh täna 1)