Aare Allik soovitas stipendiumiraha panustada valvekaamerate alla (8)

Kuressaare politseijaoskonna endine juht, vanemkomissar Aare Allik soovitas linnal kasutada aasta korrakaitsja stipendiumit Kuressaare kesklinna turvakaamerate arendusprojekti teostamiseks.

“Turvakaamerate süsteemi käivitamine 2010. aasta suveks oleks olulisimaks sammuks Kuressaare (kui Eesti kõige turvalisema linna) staatuse säilitamisel ja kesklinnas avaliku korra jätkuval parendamisel,” seisis Alliku poolt linnavalitsusele saadetud kirjas.

Allik lisas veel, et linn on möödunud aastal koos oma koostööpartneritega palju ära teinud ja märkimisväärseid arendustegevusi on mitmeid. “Kuressaare linna koolide tugisüsteemide võrgustik, milles on aktiivne osaleja ka politseijaoskond; maakondliku turvalisuse leppe ettevalmistustööd, Kuressaare kesklinna turvakaamerate arendusprojekt, tänaseks linna ümbritsevad kergliiklusteed,” loetles Allik, mis on turvalisuse tagamiseks tehtud.

Vaatamata politseijuhi soovitusele otsustas Kuressaare linnavalitsus 5000 krooni suurused stipendiumid siiski välja anda ja kinnitas aasta korrakaitsja 2009 stipendiumid Lääne politseiprefektuuri Kuressaare politseijaoskonna juhtivkonstaablile Kalmet Valgele ja vanemkomissar Aare Allikule.

Aare Allikule määrati stipendium koostöövaimu esindamise eest, mis väikeses kogukonnas on üks olulisi viise turvalisuse tagamiseks. Alliku tööd avaliku korra tagamisel hinnatakse kõrgelt, sest Kuressaare on püsinud Eesti turvalisemate linnade edetabeli tipus. Aare Allikult ei õnnestunud eile kommentaari saada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 75 korda, sh täna 1)