Saaremaa Fond ootab aastastipendiumide kandidaate (1)

SA Saaremaa Fond kuulutab välja 2010. aasta õppiva pere aastastipendiumi konkursi. Konkursi võitjatele annab Saaremaa Fond välja kolm aasta-stipendiumi à 10 000 krooni.

Koos AS-ga Tallinna Sadam kuulutab SA Saaremaa Fond välja Peeter Palu ja Tallinna Sadama nimelise stipendiumi konkursi. Konkursi korras antakse välja kaks aastastipendiumi à 25 000 krooni. Stipendiumi eesmärk on Eesti merekoolides mereharidust omandavate tublimate noorte meremeeste motiveerimine merehariduse omandamisel.

Õppiva pere aastastipendium on mõeldud Saare maakonnas elavate perede toetamiseks kutse- või kõrghariduse omandamisel. Kandidaate võivad esitada nii pered ise kui ka kohalik omavalitsus, õppeasutused, tööandjad jt. Kandideerimiseks tuleb esitada kirjalik avaldus koos isikuandmete ja lühikese elulooga, andmed pere kohta, õppeasutuse ja õpitava eriala kohta, kraadiõppe korral teadustöö teema. Avaldusele tuleb lisada soovitus õppeasutuselt ja kohalikult omavalitsuselt või tööandjalt.

Kandidaatide esitamisel tuleb silmas pidada järgmisi tingimusi: pere elab ja töötab alaliselt Saare maakonnas; üks või mõlemad abikaasad omandavad kutseharidust, kõrgharidust, õpivad magistriõppes või doktorantuuris; soovitavalt kasvab peres vähemalt üks laps.
Peeter Palu ja Tallinna Sadama nimelisele stipendiumile kandideerimiseks tuleb esitada kirjalik taotlus, lühike elulookirjeldus, andmed töö- ja õpingualaste saavutuste kohta ning andmed õppeasutuse ja õpitava eriala kohta. Taotlusele tuleb lisada kirjalik soovitus õppeasutuselt.

Stipendiumitaotlused koos lisadega tuleb esitada sihtasutusele Saaremaa Fond aadressil Lossi tn 1, Kuressaare 93816 hiljemalt 12. veebruariks. Lisainfo tel 45 20 505 või 51 68 616.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)