Vormel 1 ennustuse vahekokkuvõte

Saarte Hääle vormel 1 ennustusvõistluse tulemuste kokkuvõtmises on olnud väike sunnitud paus, aga täna alustame siis kokkuvõtete tegemist.

Esialgu võtame kokku Türgi ja Kanada GP tulemused ning järgmisel spordiküljel siis kõik ülejäänud, sealhulgas ka nädalavahetusel toimuva Saksamaa GP tulemused.
Türgi GP ennustuses oli võiduks Maria Eist, kes kogus ainsana 14 punkti. Talle järgnesid Mati Heero ja Katlin Mardim 13 punktiga. Maria Eist saab auhinnaks söögi ja joogi Vana Konna pubis.

Kanada GP-l oli täpseid ennustajaid koguni kolm. Nii Ain Koplimäe, Ene Metsmaa kui ka Katlin Mardim said võrdselt 11 punkti. Fortuuna naeratas seekord Ain Koplimäele, kes samuti saab söögi ja joogi Vana Konna pubis.
Kokkuvõttes läks pärast Kanada etappi seis huvitavaks. Esmakordselt asus liidripositsioonile Marleen Karelson, kel koos 78 punkti. Talle järgnevad Peeter Luks 77 ja Aarend Tõru ning Edit Annusver 74 punktiga. Alexil ja Lemmi Pihelil on kaks punkti vähem.

Milline saab olema siiski tegelik hetkeseis, seda näeme juba järgmisel spordiküljel. Siis avaldame ka hetkeseisu üldtabeli.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 34 korda, sh täna 1)