Kipsadi-Kõpsadi kooliteele (1)

Tänavu läheb Saare maakonnas kooli 253 last

Aste Põhikool
1. Marie Adele Abel
2. Kristo Kakkum
3. Karola Karmen Känd
4. Ats Rosenfeld
Klassijuhataja Helle Lipu

Kaali Põhikool
1. Merli Jõgi
2. Karel Järsk
3. Arno Kosk
4. Mikk Truu
5. Robin Vaga
Klassijuhataja Maie Vahter

Kaarma Kool
1. Kaidi Kaunis
2. Brita Munk
3. Kadi Puusepp
4. Geyro Marek Siim
Klassijuhataja Daili Tuuling

Kahtla Lasteaed-Põhikool
1. Mariliis Saarkoppel
2. Kaisa Alt
3. Ryan Aus
Klassijuhataja Anne Antsaar

Kuressaare Gümnaasium
1.a klass
1. Ken Almet
2. Helerin Krull
3. Marilyn Krumm
4. Julius Kupits
5. Alex Lember
6. Liselle Magus
7. Lisette Maripuu
8. Renee Maripuu
9. Paula Nõmme
10. Tom Palts
11. Gerdo Pool
12. Mikk Põld
13. Mariete Rehesaar
14. Karel Reinaru
15. Grete-Liis Roosioks
16. Sten Salumägi
17. Robin Sepp
18. Riin Suuster
19. Kristel Tamm
20. Eric Toom
21. Henri Toompuu
22. Risto Vill
23. Greta Õunpuu
Klassijuhataja Inga Engso

1.b klass
1. Egert Andrejev
2. Mikko Iilane
3. Rome Jelissejev
4. Kätlin Kase
5. Meeli Kombe
6. Genver Kõiv
7. Maria Aleksandra Käesel
8. Kent Kütt
9. Andreas Lokna
10. Kerttu Martin
11. Mia Muru
12. Robin Oopkaup
13. Karl-Madis Paakspuu
14. Cathrin Benita Poopuu
15. Joonas Püüding
16. Steffi Rand
17. Martin Rosljuk
18. Aleksander Saar
19. Irene-Liis Saar
20. Marek Suurpere
21. Riko Toll
22. Mart Vahter
23. Ekke Jaak Valge
Klassijuhataja Raina Rääp

1.c klass
1. Marit Algo
2. Cristo Hartõkainen
3. Kaarel Koert
4. Oona Koplimäe
5. Gregor Kärm
6. Anni Liisi Lauk
7. Märten Martinson
8. Lauri Ool
9. Oskar Pagil
10. Joonas Hendrik Peet
11. Emma Lotta Rand
12. Kristel Rand
13. Ats Reimann
14. Kätriin Rohulaid
15. Marit Rohulaid
16. Henry Saar
17. Lauri Saart
18. Robi Teern
19. Romet Teras
20. Markus Tiitson
21. Markus Truu
22. Henri Uue
23. Triinu Vipre
24. Markko Oskar Õunpuu
Klassijuhataja Katrin Kannik

Kihelkonna Põhikool
1. Edith Ly Lindau
Klassijuhataja Õnne Kruusmaa

Kärla Põhikool
1. Anete Antsaar
2. Kelly Grahv
3. Mark Erik Kesküla
4. Karis Kivi
5. Regor Konts
6. Erki Leemet
7. Pilleliis Leemet
8. Laura Leppik
9. Timo-Sten Lõoke
10. Mikk Nahkur
11. Helle Niit
12. Ethan Jesse De Oliveira
13. Astrid Rei
14. Annika Suurna
15. Eva Sõmmer
16. Timo Tarkmees
17. Helina Vatsfeldt
18. Janne Vatsfeldt
19. Kadri Väljakivi
Klassijuhataja Anne Pildre

Leisi Keskkool
1. Rica Aarn
2. Markkus Erin-Uussaar
3. Õnne Heintalu
4. Aet-Kadi Kald
5. Aveli Kane
6. Karl-Marcus Kanemägi
7. Elisa Mägi
8. Anne-Mai Ottep
9. Ranel Pärnpuu
10. Triin Rahu
11. Leonardo Trei
Klassijuhataja Tiia Kuris

Lümanda Põhikool
1. Sanna-Reesi Hoogand
2. Liise Lindau
Klassijuhataja Külli Lindau

Muhu Põhikool
1. Kaur Aaso
2. Kristiina Maria Huum
3. Heleri Kikerist
4. Allan Luup
5. Annabel Rebane
6. Helerin Soop
7. Kaila Sugul
8. Erki Tammeaid
9. Romet Vahter
Klassijuhataja Ene Vokk

Mustjala Lasteaed-Põhikool
1. Günter-Gristopher Pärgma
2. Veronika Saarma
3. Rainis Varik
Klassijuhataja Marianne Rull

Orissaare Gümnaasium
1. Joonatan Johanson
2. Sanne Kakko
3. Kristofer Kollo
4. Riin Kostikov
5. Angela Lauge
6. Lehte Lehtjõe
7. Eti Ligi
8. Indrek Meitern
9. Kert Mänd
10. Maarja Müür
11. Armin Pukk
12. Tõnn Kaspar Pärn
13. Raahel Ränk
14. Sandra Zius
15. Helena Teesalu
16. Merilin Tüür
Klassijuhataja Siiri Vaht

Pihtla Lasteaed-Algkool
1. Keya-Liis Tael
2. Robin Ajangu
Klassijuhataja Marika Mets

Saaremaa Ühisgümnaasium
1.a klass
1. Katariina Aulik
2. Siim Andres Himmist
3. Kaspar Kaseväli
4. Eliise Kask
5. Mihkel Keso
6. Sandra Kukk
7. Vivian Kukk
8. Taavet Kütt
9. Karmelin Leivat
10. Annaliisa Lepik
11. Albert Leppik
12. Kärt Loodus
13. Kristina Lõbus
14. Carl-Juhan Meri
15. Hosanna Mäekallas
16. Getriin Ots
17. Gervila Räim
18. Johannes Saarlaid
19. Kert Tartes
20. Elise-Maria Trei
21. Martin Vesberg
22. Hendrik Vijand
23. Hanna Vinter
24. Margo Väin
Klassijuhataja Margit Mägi

1.b klass
1. Paula Aarnis
2. Maris Alas
3. Karl Andres Gutman
4. Maria Kasak
5. Birgit Keerd
6. Emma Kirs
7. Voldemar Kirss
8. Kelli Klütsnik
9. Raul Koppel
10. Marleen Mai
11. Orm Maripuu
12. Jonna Mononen
13. Lissel Mägi
14. Kristjan Orumaa
15. Mark Paomees
16. Karl Pilden
17. Karl Sander Pirn
18. Krisse Pulk
19. Lore Rambi
20. Gregor Ruttu
21. Raul Tahk
22. Indrek Tamleht
23. Otto Tuuling
24. Liisa Tõll
Klassijuhataja Alli Kallaste

Salme Põhikool
1. Angela Aavik
2. Getlin Jõgi
3. Liisi Kilgas
4. Tiina Tilts
5. Lota Uussaar
6. Robin Vahter
7. Henrik Veskinõmm
Klassijuhataja Liivi Kiil

Tornimäe Põhikool
1. Jargo-Janar Jõgisalu
2. Markus Kask
3. Margarita Kula
4. Jass Sell Kärner
5. Gendro Peet
6. Erki Ruus
7. Maarja Trull
8. Martti Trull
Klassijuhataja Signe Bachman

Valjala Põhikool
1. Anzelika Jõelaid
2. Veroonika Kastein
3. Maris Kirsipuu
4. Rando Korb
5. Leo Kuris
6. Kiur-Juhan Lapp
7. Rikardo Vallik
Klassijuhataja Kersti Püüding

Kuressaare Vanalinna Kool
1.a klass
1. Markkus Grüntal
2. Maria Hallikäär
3. Liina Hoogand
4. Hannaly Jakobson
5. Karolin Kask
6. Nelely Koska
7. Rainer Männasalur
8. Roos Marie Karmel
Pšenitšnaja
9. Hendrik Rüütel
10. Siim Saat
11. Janari Sepp
12. Sandra Zius
13. Jasper Tambur
14. Laur Robert Teär
15. Kermo Uljas
16. Glaudia Vahter
Klassijuhataja Tiiu Murd

1.b klass
1. Inge Aasakivi
2. Luise Alle
3. Henri-Sten Allik
4. Ralf Sebastian Anvelt
5. Annela Aus
6. Kerry Enn Jaam
7. Kristjan Jõevere
8. Kendris Kabel
9. Siiri Kerno
10. Jarmo Kuuskor
11. Kristo Lainevool
12. Maarion Lopp
13. Inga Helene Püssa
14. Sander Sepp
15. Maret Siim
16. Merilin Tilk
17. Ermo Verlin
18. Sandra Väärt
Klassijuhataja Kairi Pihel

Ruhnu Põhikool
Esimesse klassi ei lähe
tänavu mitte ühtegi last

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 746 korda, sh täna 1)