RMK pakub lasteaia- ja koolilastele tasuta loodusõpet

Harivaid ja põnevaid käike loodusesse viiakse alates 13. septembrist läbi 17 looduskeskuses üle Eesti. Saaremaal on kampaania raames välja toodud erinevad loodusretked Mustjala looduskeskuse all, mis olenevalt retkest toimuvad kas Mustjala looduskeskuses, Vilsandi rahvuspargis, Laugu metsavahimajas või Mändjala loodusmajas.

Valida saab väga erinevate programmide vahel, mis käsitlevad sügisese looduse saladusi, looduses liikumist, metsade majandamist ja looduskaitse temaatikat.

Tasuta loodusõppeprogrammid toimuvad koolidele ja lasteaedadele kevad-, sügis- ning talvekampaania raames. “Need, kes korra osa on võtnud, teevad seda ikka ja jälle, sest loodus annab võimaluse koolis õpitut kinnistada ning lastele kogemusterohkeid avastusi pakkuda,” kommenteeris Helen Luks, kutsudes loodusretkedest osa saama ka neid, kes veel mingil põhjusel RMK kampaaniaprogrammidel käinud pole.

Loodusõppeprogrammidest osa saamiseks peavad koolid ja lasteaiad end registreerima RMK veebilehel www.rmk.ee. Sealsamas on olemas ka kõikide programmide kirjeldused ja lisainfo, mis näitab ära seose õppekavaga ning selle, millisele vanuserühmale programm kõige enam sobib.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 42 korda, sh täna 1)