Kuhu minna

Reede, 12. november

KINO
Divas kl 20 komöödia Papa. Pilet 40 kr.

NÄITUS
Kuressaare Raegaleriis kl 16.30 Saaremaa kunstiklubi 32. sügisnäituse avamine. Näitus jääb avatuks 20. detsembrini.

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 19 VAT Teatri etendus: Molière’i komöödia “Misant-roop”.

ÜRITUS
Pärsama kultuurimajas kl 20 Kuldne sügispidu ansambliga Kullaketrajad. Kaasa lööb šõutrupp Kuldsed Lindid. Kuldsematest kuldsematele kostüümidele kuldsed auhinnad! Avatud baar. Pääse eelmüügist 50 kr, peoõhtul 75 kr. Info tel 45 73 633, 53 977 524.
Paadla viljaaidas kl 19 saskuõhtu.
Maximas kl 23–03 Öine ostupalavik.

TANTS
Divas sel õhtul ainult teile tõeline hitisadu! Unusta argipäev ja tule pidutse ennastunustavalt parima muusika saatel. DJ K. Lillimägi. Kl 22–24 tasuta, kl 24-st pilet 75 kr.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 kr.
Mönusas Villemis Reedene rock.
Luciferis DJ Peeter Kukk.
Club Privilege’is Tea For Two esitleb: Merlyn Uusküla “Ihuüksi.” See on shotipidu, kus ihuüksi ei pea jääma keegi, sest kohtinguagentuur Tea For Two kingib ja loosib väga ägedaid asju. Oma ilusate laulude ja tantsutüdrukutega vallutab lava ja südameid Merlyn Uusküla. Pilet enne südaööd 50 kr, naistele 25 kr.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5. Bänd alustab kl 22.30. Sissepääs tasuta.

SPORT
Kärla spordihallis kl 18 Kärla lahtised karikavõistlused lauatennises naistele ja meestele. Registreerida saab tel 45 42 059, 52 24 999 või kohapeal kuni kl 17.50-ni.

Laupäev, 13. november

ÜRITUS
Sõmera klubis kl 14.30 Saare maakonna kooride laulupäev. Õppepäev-koolitus, mentor Vahur Soonberg; kl 18 vokaalansambli Greip kontsert, pääse 25 kr; kl 19 kooride seltsiõhtu laulu ja tantsuga.

TANTS
Divas Johnnie Walker esitleb: Pitstop@ Diva. Võida reis 2-le maikuus 2011 toimuvale F1 Monaco GP-le! Toome F1 teile lähemale kui kunagi varem, kohal seksikad vormeli tallitüdrukud, lisaks võimalik võita, mängides iPadiga vormeliteemalist mängu, tasuta Johnnie Walker’it. Boksipeatuses vahetavad plaate DJ Lillimägi & DJ Kallaste. Pilet kl 22–24 25 kr, kuni südaööni naistele sissepääs tasuta. Kl 24-st pilet 75 kr.
Kodulinna lokaalis DJ Urmas Rämmal. Naistele sissepääs tasuta!
Mönusas Villemis Härra Kuu.
Club Privilege’is Contex Condoms esitleb: Sex Appeal Saturday. Head mehed, armsad naised… vaid täna õhtul laval ja DJ puldis Eesti oma topless-DJ MIRELL. Mitmetunnine šõu, mille käigus jagatakse julgematele geele, libesteid, kondoome. Pilet enne keskööd 50 kr, naistele 25 krooni.
Luciferis DJ Andres Laht.

Filmitutvustus
KINOS DIVA 12.11 – 18.11
“PAPA”
– südantsoojendav komöödia armastusest, sõprusest ja meheks olemise kunstist. 
Rattapood on tõeliste meeste pärusmaa ja siin töötavad Jörgen (Torkel Petersson) ning tema alluvad Juan ja Aziz. Aziz (Jan Fares) on elu parimas vormis leskmees, hea välimusega, hea kokk ja hea naistetundja. Temast saab kohe-kohe imearmsa väikese poisi vanaisa – vähemalt nii ta arvab. Selleks puhuks asub Aziz otsima toredat vanaema ning ühtäkki ei suju miski enam plaanipäraselt. 
Filmi režissöör Josef Fares on naerutanud publikut komöödiatega “Jalla! Jalla!” ja “Pollarid” (“Kopps”) ka Eestis, mõlemat vääristas Torkel Peterssoni särav näitlejatöö, mis vürtsitab lugu siingi. Filmi pikkus 1 t 28 min. Rootsi 2010. Vaata ka kodulehte http://www.estinfilm.ee/ .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 42 korda, sh täna 1)