Kaarma otsib valla kultuurikorraldajat

Kaarma vallavalitsus kuulutas välja konkursi Aste klubi juhataja-valla kultuurikorraldaja ametikoha täitmiseks. “Hetkel ei ole veel ühtegi avaldust tulnud,” ütles Kaarma valla haridus- ja kultuurinõunik Rein Orn eile.

Ta lisas, et kõigi inimeste saadetud taotlused vaadatakse läbi ja siis otsustatakse, kes kutsutakse vestlusvooru. Rein Orn selgitas, et Aste klubi juhataja-valla kultuurikorraldaja peab olema selline inimene, kes kompaktselt kureeriks kultuuri ja samas juhataks ise Aste klubi.

“Vastavalt sellele on ta palk suurem kui tavalisel klubijuhatajal. See tähendab seda, et praegu on meil ametlikult kaks klubi, Aste ja Eikla. Aga kummalgi ei ole praegu juhti,” rääkis Orn, selgitades, et kultuurikorraldaja ülesandeks on koordineerida Aste klubi tegevust ja samal ajal hoolitseda ka selle eest, kuidas kultuuriasju vallas edasi ajada ja temaga koostöös organiseerida vallas suuremaid üritusi.

Kuni 1. novembrini tegi seda tööd suure kultuuritöökogemusega Tiiu Villsaar, kes lahkus ametist omal soovil isiklikel põhjustel. Kaarma vallavalitsus ootab Aste klubi juhataja ja valla kultuurikorraldaja ametikoha täitmiseks kandidaadilt CV-d koos palgasoovi ja tegevuskavaga soovitaval ametikohal kirjalikult või elektronpostiga hiljemalt 23. novembriks e-posti aadressil rein@kaarma.ee või Kaarma vallavalitsus, Marientali tee 27, Kuressaare 93820, märgusõnaga “Aste klubi juhataja-valla kultuurikorraldaja konkurss”.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 38 korda, sh täna 1)