Kuhu minna

Teisipäev, 16. november

KINO
Divas kl 18 ja kl 20 komöödia Papa. Pilet 40 kr.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 8–13 doonoripäev. Head inimesed, olete oodatud!
Sandla kultuurimajas kl 19 arutelu, kuhu oodatakse kõiki neid, kes on huvitatud Kukessaare sadama korda tegemisest. Info tel 52 68 684, Annely Õisnurm.

Kolmapäev, 17. november

KINO
Divas kl 18 komöödia Papa. Pilet 50 kr.

KONTSERT
Kuressaare kultuurikeskuses Koit Toome kontserttuur “Mälestused”. Täispilet 155 krooni, sooduspilet 130 krooni. Samal päeval pileti hind kõigile 180 krooni.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses tervisespordisarja “Liikudes tervemaks” hooaja eelviimane etapp: tund spordikeskuses. Kl 18–19 on kõik oodatud kasutama kergejõustikuhalli võimalusi.

ÜLESKUTSE
Verekeskus kutsub koolinoori teatrifestivalil osalema
Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus ja Eesti harrastusteatrite liit (EHL) kutsuvad koolinoori osalema teatrifestivalil “Doonor on elupäästja”. Festivali eesmärk on tutvustada doonorlust, panna noori selle eluvaldkonna üle mõtlema ning julgustada neid näitekunsti abil oma ideid ja nägemust teistega jagama. “Soovime noorte jaoks korraldada ürituse, kus nad saavad oma loominguliste ja teatripäraste ülesastumistega näidata, kuidas nemad näevad doonorlust,” selgitas verekeskuse doonorluse arendusjuht Ülo Lomp. “Esinemiste formaadi oleme jätnud võimalikult vabaks, mistõttu trupid saavad ise otsustada, kas nad soovivad oma mõtteid esitada näidendina või mõnes muus laval esitatavas vormis. Peamine, et esinemiste sisu oleks originaalne ja annaks edasi osalejate ettekujutuse doonorlusest ja selle rollist ühiskonnas,” lisas Lomp.
Teatrifestival toimub Tallinnas Eesti Draamateatri väikeses saalis 19. veebruaril 2011 kl 9–15. Osalema on
oodatud kõikide Eesti üldharidus- ja kutsekoolide näiteringid ja kooliteatrid ning osalejad peaksid olema vähemalt 5. klassist. Iga kooliteater on kutsutud osalema kuni 15 minuti pikkuse esinemisega, mille sisuks on doonorlus. Trupi maksi
maalne suurus on 10 õpilast ja 2 õpetajat-juhendajat.
Festivalil on igal kooliteatril kokku 30 minutit lava kasutusaega, millest 15 minutit on esinemiseks ning ülejäänud 15 min lava ülesseadmiseks ja mahavõtmiseks.
Esinemisi hindab viieliikmeline žürii, kes koosneb EHL-i ja verekeskuse esindajatest.
Parimatele on välja pandud auhinnad, esikoha võitjat autasustatakse kollektiivse tasuta teatrireisiga vabalt valitud etendusele Mandri-Eestis (transport korraldajate poolt).
Teatrifestivalil osalemise soovist palume teatada ja esinemise lühitutvustuse saata hiljemalt 15. detsembriks Eesti harrastusteatrite liitu Maret Oomerile aadressil maret.oomer@mail.ee .
Lisainfo: konkursi reeglid leiab www.verekeskus.ee .

Ülo Lomp
Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskuse doonorluse arendusjuht
Maret Oomer
Eesti harrastusteatrite liit

Hea teada
Kuulutati välja stipendiumikonkurss “Aasta kojamees 2010”

Kuressaare linnavalitsus kuulutas välja stipendiumikonkursi “Aasta kojamees”. Stipendiumi suurus on 3000 krooni ja sellega kaasneb linnavalitsuse tänukiri.
Aasta kojamehe stipendium määratakse Kuressaare ettevõtetes ja asutustes 2010. aastal heakorra alal töötavale inimesele. Kandidaate stipendiumikonkursile võivad esitada kõik füüsilised või juriidilised isikud.
Konkursil osalemiseks tuleb linnavalitsusele esitada põhjendatud kirjalik taotlus, milles tuleb näidata stipendiumi taotleja või kandidaadi ees- ja perenimi, kontaktandmed (aadress, telefoninumber, elektronposti aadress), tegevusala ja stipendiumi taotlemise põhjendus. Taotlusele võib lisada ka muid toetavaid ja põhjendavaid materjale. Taotluse esitamise tähtaeg on 10. detsember.

Kuressaare linnavalitsus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)