Kuhu minna

Kolmapäev, 17. november

KINO
Divas kl 18 komöödia Papa. Pilet 40 kr.

KONTSERT
Kuressaare kultuurikeskuses Koit Toome kontserttuur “Mälestused”. Täispilet 155 kr, sooduspilet 130 kr. Samal päeval pileti hind kõigile 180 kr. Kontsert sisaldab läbilõiget 15 lavaaastast. Esitusele tulevad tuntumad hitid nii varasematest aastatest kui ka rahva lemmiklaulud viimaselt heliplaadilt “Kaugele siit”. Loomulikult ka kimbuke Jaak Joala lauludest. Lisaks Koit Toome suurepärasele klaverisaatele akustilisel kitarril Jorma Puusaag.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses tervisespordisarja “Liikudes tervemaks” hooaja eelviimane etapp: tund spordikeskuses. Kl 18–19 on kõik oodatud kasutama kergejõustikuhalli võimalusi.

Neljapäev, 18. november

KINO
Divas kl 20 komöödia Papa. Viimane seanss. Pilet 40 kr.

ÜRITUS
Veski trahteris kl 20 järjekordne Saaremaa tantsuklubi õhtu. Vanu seltskonnatantse õpetab Merle Sillavee ja muusikat teeb Reet Lõugas. Tulge üksi või sõpradega – tantsida saavad kõik!
Sakla seltsimajas kl 19 valla saskuturniiri II etapp.

KONTSERT
Orissaare kultuurimajas kl 19 Koit Toome kontsert “Mälestused”. Piletid 125 kr ja 150 kr eelmüügis.

TANTS
Divas Saku esitleb: Student Night. Loosime välja portsu vabapääsmeid tulevaks neljapäevaks ja nädalavahetuseks. Kl 24-ni sissepääs tasuta. DJ Peeter Kukk. Kl 24-st pilet 25 kr.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

TULEKUL
Saaremaa Rahvateater toob linnusesse lavastuse “Enne pidu”
Varsti-varsti on käes advendiaeg ja siis on jõulud ja aastavahetus lausa käega katsuda. Nii lossides kui onnides alustatakse peagi suurte pidude ettevalmistustega.
Kas te teate, et Kuressaare lossis on üks pisike panipaik, kus on kööginõud ja maitseained ilusasti riiulitel? Kus suured ja väikesed katlad veel rahulikult magavad, pipraveski ja soolatoos samuti, ka suhkruemandal ja kaneelipoisil pole olnud muud teha kui rahulikult magada, sest suure peoni on veel… Ja äkki! No muidugi – päkapikud! Nemad hiilivad ju kõikjal, et vaadata, kas lapsed on paid ja kas kõik ametimehed-naised oma kohustusi korralikult täidavad. Nii nad äratavadki laisk-liisu ja… mis sellest kõigest välja tuleb, saate teada, kui tulete Kuressaare linnusesse Saaremaa Rahvateatri etendusele, mis kannab pealkirja “Enne pidu”.
Mängivad Merike Meriloo, Virgo Neemre, Tiiu Zabellevitš, Ursula Rahnik, Rando Väljaots, Emma Lotta Rand, Airike Vipp, Marta Neeme, Karoli Priske, Kaisa Papp ja Risto Paiste. Peale nende päkapikud võimlemisklubist Gymnastica.
Teksti seadis kokku Ellen Teemus, muusika sobitasid paika Andrus Unger, Rein Rand ja Avo Levisto, tantsud ja liikumise seadis Tiiu Haavik. Lavakujundusega aitasid Kuressaare ametikooli õpilased õpetaja Maila Juns-Veldre juhendamisel.
Etendused toimuvad:
pühapäeval, 12. dets kl 13 ja kl 15;
esmaspäeval, 13. dets kl 13 ja kl 15;
kolmapäeval, 15. dets kl 15;
laupäeval 18. dets kl 13 ja kl 15;
Pileteid müüakse Kuressaare linnuse e Saaremaa muuseumi kassas 22. novembrist. Pilet maksab 40 krooni. Infot etenduste kohta saate tel 56 607 548.

ÜRITUSE EELTEADE
Reedel, 19. novembril Valjala rahvamajas
kl 20 Salme Vallateatri etendus “Haljal aasal”.
Reedel, 19. novembril Kärla rahvamajas kl 18 luge-misaasta 2010 lõpetamine – luuleõhtu. Loeme kohalike kirjameeste loomingut. Kohvilaud. Üritus on tasuta.
Laupäeval, 20. novembril Valjala rahvamajas kl 11 Valjala valla meistrivõistlused lauatennises ja koroonas.
Laupäeval, 20. novembril Kuressaare Rahva Raamatus kl 13 esinevad Justin ja Epp Petrone.
Esmaspäeval, 22. novembril Kuressaare kultuurikeskuse saalis kl 16 Evald Piirisilla maalinäituse “Eestimaa linnused” avamine.
Reedel, 26. novembril Lümanda kultuurimajas kl 19.30 Lümanda kultuurimaja 24. sünnipäev. Peoõhtu üllatustega! Külalisesinejad Kärlalt. Tantsumuusika Tallinna ansamblilt Energia. Söögi-joogi muretseb lauale iga piduline ise vastavalt vajadusele. Pääse eelmüügist 75 kr (eelmüügist ostetud pääsmed lähevad loosi). Samal õhtul kohapeal pääse 100 kr. Info ja kohtade broneerimine tel 52 92 166; 45 76 331.
Laupäeval, 27. novembril Orissaare kultuurimajas kl 18 Orissaare muusikakooli 20. aastapäeva kontsert. Esinevad kooli praegused ja endised õpilased. Lavale astuvad ka üllatuskülalised. Kontsert on tasuta, aga saab teha annetusi kooli pillipargi täiendamiseks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 40 korda, sh täna 1)