Lionsid abistavad liitpuudega lapsi ja suurperesid

Kuressaare lionsid korraldavad tänavu esmakordselt Kuressaare kultuurikeskuses suure heategevuskontserdi, mille tulu läheb Saaremaa eelkooliealiste liitpuudega laste toetuseks.

“Eks neid heategevuskontserte on ju igal aastal siin jõuluajal olnud, aga meie klubi poolt on see esimene kord,” lausus LC Kuressaare president Veikko Lehto. Eeloleval pühapäeval toimuva kontserdi tulu läheb tema sõnul Kuressaare väikelastekodule liitpuudega laste motoorse arengu toetamiseks vajalike vahendite ostmiseks.

Lehto lisas, et nad püüdsid teha mitmekülgse kava ja kontserdile on loomulikult kõik oodatud. Heategevuslikul oksjonil tulevad müüki puudega koolilaste tehtud asjad, näiteks pildid, raamatuhoidjad jm. Õhtut juhib Tõnis Kipper. Piletid hinnaga 50 ja 75 krooni on eelmüügis kultuurikeskuses. Kontsert toimub 21. novembril kl 15.

LC Kuressaare Piret korraldab teist aastat järjest koostöös Arensburgi hotelliga “Kuldse heategevusõhtu”. Pireti president Sille Väli ütles, et heategevusõhtu mõte on suurperede toetamine, et nendel oleks lastele jõulurõõmu tegemiseks ka väikene rahaline abi väljastpoolt. Kui eelmisel aastal toetati 13 Saaremaa suurperet, siis seekord on välja valitud 10 peret kõikidest valdadest.

Tantsuks mängivad heategevusõhtul Margus Vaheri trio ja Maria Väli bänd. Esinevad ka teised noored ja andekad kodusaare muusikud. Õhtut juhib Andres Karu. “Kuldne heategevusõhtu” toimub 26. novembril kl 19. Pääsmeid hinnaga 250 krooni saab osta Arensburg Boutique Hotel & Spas ja LC Kuressaare Piret klubiliikmete käest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 49 korda, sh täna 1)