Lumi pühkis autod teelt (3)

Lumi pühkis autod teelt

Foto: Egon Ligi

Paar päeva kestnud lumesadu on mandril põhjustanud mitu traagilist liiklusõnnetust. Ka Saare maakonnas on mitmed sõidukid teelt välja sõitnud, kuid inimesed kannatada ei ole saanud. Teelt välja sõitmisi on juhtunud pea kõikidel Kuressaarest välja viivatel teedel ning eile hommikul põrutas üks juht Kuressaares vastu pargi aeda.

Eile, 24. novembril kella 9 ajal juhtus liiklusõnnetus Kuressaares, kus Lossi tänava kurvis libises auto sõiduteelt välja ning paiskus vastu aiaposti. Politsei- ja piirivalveameti kommunikatsioonibüroo pressiesindaja Hedy Tammelehe sõnul inimesed õnnetuses viga ei saanud. Sõidukil olid tehnilised vigastused ja post sai ka viga. Olukorraga käis avariipaigal tutvumas ka Kuressaare linnamajanduse esindaja.

“Kahjude korvamiseks pöörduti kindlustuse poole,” kinnitas Hedy Tammeleht, lisades, et seesama liiklusõnnetus ongi eilse päeva seisuga Saaremaa kohta ainus politsei poolt registreeritud õnnetus. Ka kraavi vajunud masinad said sealt kas omal jõul või tuttavate abiga välja toodud. Fotol tõmmatakse kraavist välja rekkat, mis sõitis teelt välja Kuressaare–Kuivastu maanteel Randküla teeristis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)