Kuhu minna

Laupäev, 4. detsember

KONTSERT
Kuressaare muusikakoolis kl 14 jõulukuu kontsert. Esinevad sümfoniettorkester, ansamblid ja solistid.
Kuressaare linnuse kapiitlisaalis kl 18 kammerkoori Helin ja segakoori Viroonia ühiskontsert. Pilet 35 kr.

TEATER
Angla tuulikumäel kl 16 ootavad Angla jõulumaale lumemölder, päkapikud ja jõuluvana. Avatud on meisterdamistöökojad. Etendused peredele ja üksikkülastajatele. Perepilet 130 kr, lapsele 40 kr, täiskasvanule 60 kr. Palume kindlasti eelregistreeruda päkapikkude kontori tel 51 990 265 või angla@kylastuskeskus.ee .

ÜRITUS
Lümanda kultuurimajas kl 11 jõululaat. Laadale on oodatud käsitöö, omavalmistatud hoidised, küpsetised, aiasaadused jne. Täpsem info ja registreerimine tel 52 92 166 või 45 76 331.
Muhus Vanatoal kl 20 Ivo Linna ja uisu naha pidu. Esinevad Ivo Linna ja ansambel Helios. Kontsert uisulaeva toetuseks. Pilet kehtib laeva reisipiletina.
Arensburgi spaahotelli restoranis Muusa kl 20 Valgre-teemaline õhtu “Vaid Sulle kuulub mu süda”. Raimond Valgre kirju Niinale loeb Rain Simmul. Valgre ja tema kaasaegsete laule esitavad Heli Vahing, Jaan Sööt ja Rain Simmul. Pilet 175 kr. Piletid ja kohtade broneerimine lounge-restoranis Muusa. Info tel 45 24 707 või restoran@arensburg.ee . Nädalavahetusel on Muusast võimalik osta Jaak Ojakääre koostatud ja äsjailmunud raamatut “Raimond Valgre legend”.

TANTS
Divas DJ K. Lillimägi. Parim tantsija võidab 500 krooni baarikrediiti ja Rüütli spaa 1500-kroonise kinkekaardi.
Kodulinna lokaalis DJ Urmas Rämmal. Naistele sissepääs tasuta.
Mönusas Villemis ansambel Kaisukaru.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast. Sissepääs tasuta!

Pühapäev, 5. detsember

KINO
Divas kl 18 ja kl 20.10 komöödia “Mehed ujumistrikoodes”. Film on rootsi keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Pilet 40 kr.

ÜRITUS
Kessu kohvikus kl 12 perehommik. Külla tuleb Pipi, lastele lustakad mängud ja meisterdamist.
Siioni kirikus kl 17 muusika- ja luuleõhtu. Kaastegev ansambel Eksistents, luulet koguduse sõnaseadjailt.

TEATER
Leisi keskkooli saalis kl 14 Taritu näiteringi etendus: August Mälk “Häda õnnega”. Näitejuht Helle Kesküla. Mängivad Kristi Kull, Toivo Prostang, Toivo Argel, Aivo Treirat, Aili Salong jpt. Pääse 35 kr, õpilastele 15 kr.

Esmaspäev, 6. detsember

KINO
Divas kl 18.30 komöödia “Mehed ujumistrikoodes”. Pilet 40 kr.
Kuressaare Linnateatris kl 19 kolm Eesti lühifilmi: “Vahetus”, “Külm on” ja “Oleg”. Pilet 30 kr.

ÜRITUS
Kärla koolimaja aulas kl 18 Kärla valla lipupäeva aktus. Antakse kätte Kärla valla haridus-, kultuuri- ja spordipreemiad 2010 ning konkursi “Kodu kauniks” preemiad.

TULEKUL
RONDO 15. AASTAPÄEVA KONTSERT
Seekordsel kontserdil kuuleb varasemast rohkem barokiajastu muusikat ja vähem keskaja töötlusi ja renessansstantse. Erinevate instrumentide hulk tõotab tulla aga mitmekesisem kui kunagi varem. Plokkflöötide kõrval hakkavad kõlama fiidel, gamba, haamerdulcimer, poogenpsalter, bassrebekk, klavessiin, romaani harf, teorb jmt harvakuuldavad pillid.
Juuniorkoosseisus mängivad Kristiina Pilden, Kati Räim, Carolina Rahnel, Anna Maria Lest ja Merlin Sepp. Rondo seeniorkoosseisu kuuluvad Annaliis Lehto ja Triin Lõbus (plokkflöödid), Kaari Uus (gamba), Kristi Saar (fiidel), Tiiu Maripuu (romaani harf, plokkflöödid). Mõlemas koosseisus teevad kaasa ansambli kauaaegsed kontsertmeistrid Heldi Vahter ja Natalja Laht. Külalisena astub publiku ette oma grupiga endine Rondo mängija
Maarja Uus (teorb ja plokkflöödid). Kõik muusikalembesed inimesed on oodatud nautima noorte vanamuusikaansambli kordumatut tämbripaletti ja kaunist muusikat aegade hämarusest laupäeval, 11. detsembril kl 16 Kuressaare muusikakooli suures saalis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)