Ruhnu vallavolinik nimetas maavanemat ajukääbikuks (8)

Ruhnu elanik, endine vallavanem ja praegu vallavolikokku kuuluv Kaarel Lauk nimetab Saare maavanemat Toomas Kasemaad rumalaks inimeseks ja ajukääbikuks.

 “Kurb on tõdeda, aga meie maavanem Toomas Kasemaa on rumal inimene ja ajukääbik, kellele avaliku teenistuse maakonna kõige kõrgema ametiposti usaldamine on ilmselge viga,” viitas Lauk Ruhnlase blogis tehtud sissekandes, milles kritiseeris maavanema arvamusavaldusi seoses Ruhnu transpordiühendusega.

Lauk nimetas piinlikuks maavanema väidet, et ruhnlased mõtlevad pärast 9 päeva suletuses, mil transporti saare ja ülejäänud maailma vahel ei olnud, helikopteri tellimise juures 100 kr kokkuhoiule. “Inimestele, kes on 8 päeva Pärnus lendu Ruhnu saarele oodanud, ei saa ette heita soovi võimalikult kiiremini saarele pääseda,” sõnas Lauk.

Kasemaa põhjendas eelmisel nädalal maakonnalehtedes ilmunud arvamusloos seda, miks tellis maavalitsus lennuühenduseta jäänud Ruhnu jaoks laevareisi, mitte aga kopteri, nagu ruhnlased soovisid. Kopter pole ühistranspordivahend, vaid hädaabivahend, põhjendas Kasemaa eelmisel nädalal. Eile ei soovinud Toomas Kasemaa Kaarel Laugu viimast sõnavõttu kommenteerida.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 98 korda, sh täna 1)