Kuhu minna

Kolmapäev, 8. detsember

KINO
Divas kl 18.30 ja kl 20.30 komöödia Mehed ujumistrikoodes. Pilet 40 kr.

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 11 jõuluetendus: Aarne Mägi “Soovilaegas”. Talves on lugusid, imelisi ja mõistatuslikke, millest kohe aru ei saagi. Ja mida aasta lõpu poole, seda saladuslikumaks need lood muutuvad. Aga tähtis on uskuda, siis võib nii mõnigi unistus täide minna. Lavastanud Aarne Mägi. Mängivad Liisa Saaremäel (SÜG), Argo Sannik (KG) ja Piret Rauk. Kestus 20–25 min. Pilet 50 kr, müügil Kuressaare Linnateatri kassas.
Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 Vana Baskini Teatri etendus “Üllatuskülaline”. Komöödia kahes vaatuses. Lavastaja Ivo Eensalu. Mängivad Helgi Sallo, Pille Lukin, Terje Pennie, Natali Lohk või Merilin Kirbits, Tõnu Kilgas, Väino Laes ja Raivo Mets. Piletid hinnaga 125/150 kr müügil Kuressaare kultuurikeskuses.

ÜRITUS
Kuressaare gümnaasiumi aulas Saare maakonna solistide ja duettide konkurss. Kl 12–13.30 I võistluskontsert (5.–6. kl solistid, 5.–9. kl duetid); kl 14.15–15.45 II võistluskontsert (7.–9. kl solistid); kl 16.15–18 III võistluskontsert (10.–12. kl solistid, 10.–12. kl duetid).
Mönusas Villemis kl 19 saskuturniir.

Neljapäev, 9. detsember

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 16 jõuluetendus: Aarne Mägi “Soovilaegas”. Lavastanud Aarne Mägi. Mängivad Liisa Saaremäel (SÜG), Argo Sannik (KG) ja Piret Rauk. Kestus 20–25 min. Pilet 50 kr, müügil Kuressaare Linnateatri kassas.
Orissaare kultuurimajas kl 19 Vana Baskini Teatri etendus “Üllatuskülaline”. Pilet 125/150 kr.

ÜRITUS
Kuressaare linnuse roosas saalis kl 16 vestluspärastlõuna Kätlin Hommik-Mrabtega. Üritus on tasuta, oodatud on kõik ajaloo- ja kultuurihuvilised. Vestluspärastlõunal tulevad kõne alla islami ja eestluse vahekordadega seotud küsimused. Samuti küsimustering, mida on vaja tundma õppida erinevate usutraditsioonidega rahvaste parema üksteisemõistmise ja rahuliku kooseksisteerimise huvides. Eraldi käsitlemist leiab küsimus Eesti (ja ka eesti) naise identiteedist moslemina.
Torgu raamatukogus kl 16 kohtumine kirjaniku ja laevakapteni Lembit Uustulndiga.
Mönusas Villemis kl 21 Stanford Music’u laulukonkursi finaal. Lisaks finalistide esinemisele kõlab ka ansambli Kuldsed Kellad muusika ja eelmise hooaja võitja Hanna Martinsoni kaunis hääl. Esinemisjärjekord: Liisa Saaremäel, Risto Paiste, Sandra Kahu, Marit Kiiker ja Jaan-Eerik Aardam. Finalistid esitavad kolm lugu: konkursil juba esitatud loo või omal soovil uue loo, pala filmimuusikast ja žürii poolt antud loo.
Valjala rahvamajas kl 17 piparkookide meisterdamise noortekas.
Kuressaare raekoja saalis kl 16.30 tähistatakse ühe vana üriku ja Kuressaare raekoja 340. aastapäeva. Esinevad noored viiuldajad, ilmuvad ajaloolised isikud ning vana dokumenti tutvustab Bruno Pao. Ürituse teise osa moodustab tänavune Lucia laulukonkurss, kus valitakse nelja kandidaadi hulgast Lucia 2010.
Kuressaare kuursaalis kl 19 PÖFFi ja valgusfestivali avamine. Kl 19.30 Mammut. Gustave de Kervern, Benoit Delepine/Prantsusmaa.
Arensburg Hotel Lounge Muusa kl 21.30 Live music ja Pianobar/Riga/Kuressaare. Arnis Mednis ja Kairit Sepp band.

TANTS
Divas Saku esitleb: Student Night. DJ K. Lillimägi. Sissepääs tasuta kuni kl 24-ni, kl 24-st pilet 25 kr.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.
Club Privileges Mario Bischin. Tahad lavatagustesse Mario Bischiniga kohtuma, vestlema ja pildistama? Lisaks tasuta piletitele loosime välja fännikohtumise popstaariga isiklikult! Osale üritusel, kutsu peole kõik oma sõbrad, jaga üritust oma FB seinal ja anna sellest kõigest teada ürituse seinal. Ikka FB-s www.facebook.com/nightclub.privilege . Sissepääs alates 16. eluaastast. Pilet esimesel tunnil 75 kr, hiljem 100 kr.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 36 korda, sh täna 1)