Kuhu minna

Reede, 17. detsember

KINO
Divas kl 19.50 põnevusdraama Stone. Alla 14-a keelatud. Pilet 50 kr.

ÜRITUS
Kuressaare Rahva Raamatus kl 13 Pädaste Gourmet’ toodete tutvustus ja degusteerimine. Kohal on 2010. aasta Eesti parima koka tiitliga pärjatud Pädaste mõisa restorani kokk Sander Väärt, kes jagab soovijatele nõuandeid ja näpunäiteid.
Kuressaare spordikeskuses kl 11–19 ja laupäeval kl 10–16 suur jõululaat. Reedel kl 14 esinevad Gymnastica päkapikud, lapsi lõbustab hiiretüdruk Nipsu (reedel kl 15 ja laup kl 12) ja batuut. Info tel 51 48 703.
Lümandas kl 18.30 jõulutulede süütamine vallakeskuse kuuskedel. Kultuurimajas vallavanema tervitus ja kontsert ”Jõuluootus”. Esinevad lasteaia- ja koolilapsed, Lümanda külakoor. Külla tulevad päkapikud.
Pöide terviserajal Päkapikumaa. Kl 16 kogunemine rahvamaja saalis, kl 16.15 süütame rahvamaja õuel kuusel küünlad, kl 16.30 väljub buss Pöide terviserajale. Terviserajal ootavad kõiki päkapikud sooja tee, mängude ja üllatustega.

KONTSERT
Kuressaare linnuse kapiitlisaalis kl 18 Kuressaare gümnaasiumi segakoori Ave “Talveõhtu kontsert”. Koori juhatab Mai Rand, klaveril Helle Rand. Kaastegev Tiit Paulus oma õpilastega. Pääse 25 kr.

TANTS
Divas Martini Night. DJ K. Lillimägi. Võta osa SMS-mängust ja võida tasuta pääsmeid. Pilet kl 22–24 25 krooni, kuni kl 1-ni naistele sissepääs tasuta. Kl 24-st pilet 50 kr.
Kodulinna lokaalis DJ Märt Rannamäe. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 krooni.
Mönusas Villemis lõõtsamees Ain Hannus.
Luciferis DJ Sander Loel. Detsembri sünnipäevalastele sissepääs tasuta.
Club Privileges kl 19–22.30 Talendijaht. Otsime Saaremaa talente! Noortepidu, kus astuvad üles ka Stanford Music’u laulukonkursi parimad. Laval võib teha peaaegu kõike. Pilet 25 kr, osalejatele tasuta.

Laupäev, 18. detsember

KONTSERT
Kuressaare gümnaasium aulas kl 13 Saaremaa Poistekoori jõulukontsert. Tasuta.

ÜRITUS
Rahva Raamatus kl 12 kohtub huvilistega Lembit Uustulnd, kes on kirjutanud raamatu oma kolleegist ja sõbrast, reisilaeva Georg Ots legendaarsest kaptenist Ülo Kollost.
Muhu restorani kaubahoovis ja restoranis Muhu jõululaat. Infopunktis on avatud päkapikukoobas. Info tel 51 63 773.
Kuressaare spordikeskuses kl 10–16 suur jõululaat. Kl 12 lõbustab lapsi hiiretüdruk Nipsu, on batuut. Info tel 51 48 703.
Salme kultuurimajas kl 10–14 jõulumüügipäev.

TEATER
Kuressaare linnuse kapiitlisaalis kl 13 ja kl 15 kogupereetendus ”Enne pidu”.

TANTS
Divas Videostars. DJ Möls & Fade.
Kodulinna lokaalis DJ Märt Rannamäe. Südaööni sissepääs tasuta, kl 24-st pilet 25 krooni.
Mönusas Villemis kl 19 ansambel Igatahes.
Kapteni kõrtsis ans TV5.
Klubis Privilege Privilege tantsutüdrukute Ilupidu. Pilet enne südaööd 25 kr.

SPORT
Kuressaare lauatenniseklubi Tops ruumides kl 12 XIII jõuluturniir naiste üksikmängus. Osavõtumaks. Info tel 56 657 866, Gunnar Usin.

JÕULUKS KOJU!
Jõulukiirustamises on ikka tore aeg vahel maha võtta, vaadata endasse ja mõelda lähedastele. Pühad viivad inimeste mõtted alati kodu peale. Olgu see siis lähedal või kaugel, olgu see linnakorter või maamaja. Aga kodu on ka meie armas Eesti… Saaremaa ühisgümnaasiumi noortekoor Kreedo ja luuleteater Krevera on üle 20 aasta pakkunud toredat võimalust kuulata jõulueelsel ajal kaunist muusikat ja erinevaid mõtisklusi. Lisaks koorile ja luuleteatrile saab kuulda ka erinevaid ansambleid ja üksikesinejaid.
Kontsert toimub pühapäeval, 19. detsembril kl 18 Kuressaare linnuse kapiitlisaalis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 39 korda, sh täna 1)