Kuhu minna

Teisipäev, 21. detsember

KINO
Divas kl 18.30 põnevusdraama Stone. Alla 14-a keelatud. Pilet 50 kr.

KONTSERT
Salme kultuurimajas kl 18.30 Salme põhikooli jõulukontsert.
Laurentiuse kirikus kl 17 Kuressaare gümnaasiumi 1–6. klassi jõulukontsert.

ÜRITUS
Mönus Villem kl 19 Pubi pokker.

Kolmapäev, 22. detsember

KINO
Divas kl 18.30 põnevusdraama Stone. Alla 14-a keelatud. Pilet 50 kr.

KONTSERT
Laurentiuse kirikus kl 19 Toomas Anni ja Kadri Savva Rõõmsad jõulud. Pilet 125 krooni.

ÜRITUS
Salmel kl 13.30 väljasõit Memme-Taadi jõulupärastlõunale.

KONTSERDI EELTEADE
Torgu puhkemajas 26. detsembril kl 15
RIHO SIBULA JA RAUL VAIGLA JÕULUKONTSERT. Peale kontserti toimub väike tants, avatud on puhvet. Kontserdi korraldab MTÜ Ohessaare Pangaküla.
Kuressaare kultuurikeskuses 26. detsembril kl 18
HANNA-LIINA VÕSA PLAADIESITLUSKONTSERT “PIMEDAS ON VALGE”.
Kes meist ei mäletaks eelmise aasta kaunist lumerohket talve, mil lumi oli nii ere, et silmi tuli kissitada ja isegi öösiti kuupaistel oli väljas valge. Hanna-Liina Võsa on sellest inspiratsiooni saanud oma uue plaadi “PIMEDAS ON VALGE” jaoks, mida soovib nüüd teile tutvustada viie eksklusiivse kontserdiga, ning nendega tuua kuulajateni karget ja põhjamaist talve- ja jõulumeeleolu värsketes ja põnevates seadetes klassikalisele keelpillikvartetile ja jazzansamblile. Hanna-Liinaga on laval Eesti noorema põlvkonna klassika ja jazzi andekamatest muusikutest koosnev sümbioos, keelpillikvartett PREZIOSO ja saateansamel koosseisus Marti Tärn (klaver), Ahto Abner (trummid) ja Henno Kelp (kontrabass). Pilet 200 kr, sooduspilet 150 kr, kohapeal kõigile 225 kr.
Kuressaare Laurentiuse kirikus 29. detsembril kl 19
LIISI KOIKSONI JA MÄRT AVANDI JÕULUKONTSERT.
“Üle lume lagedale viib meid rõõmus talvetee. Tee viib orust mägedele, üle külmetanud vee. Olgem rõõmsad, velled hellad, lajatagu laulukeel! Helisegu aisakellad lumerikkal talveteel.” Tänavused jõulud tõotavad tulla rõõmsad ja lapsemeelsed, sest Liisi ja Märt laulavad ühekaupa ja üheskoos laste talve- ja jõululaule uues võtmes. Pilet 195 kr.

ÜRITUSE EELTEADE
30. detsembril toimub Kuressaare spordikeskuses aastalõpu meelelahutusüritus SAAREMAA SPORDISÖPRADE SÖU 2010.
Tegemist on esimest korda Saaremaal toimuva sportliku ja meelelahutusliku üritusega, kus üksteiselt võtavad mõõtu Saaremaa erinevate spordialade endised ja praegused staarid. Samuti on planeeritud eraldi võistlus Saaremaa VIPidele. Sportlased võistlevad omavahel 7 erineval alal. VIP-id võistlevad neljal alal. Üritus toimub 30. detsembril 2010 Kuressaare spordikeskuse suurel väljakul ja kergejõustikuareenil.
SAAREMAA SPORDISÖPRADE SÖU korraldajad on SK Sar-Tech Motorsport ja MTÜ Saaremaa Korvpall.
Osalevad VIP-võistlejad, näiteks: Kalle Laanet, Indrek Saar, Tõnu Seil, Urmas Treiel, Hendrik Karlson, Robert Pajusaar, Eerik Keerberg. Ühesõnaga, kõik tihedalt Saaremaa ja spordiga seotud inimesed.
Saaremaa sportlastest: Madis Kallas, Raigo Kuusnõmm, Veiko Lember, Ott Tänak, Indrek Kajupank, John Kaju, Indrek Tustit, Indrek Rannama, Kaarel Kruusmägi, Andre Anis, Andris Õunpuu ja Rigo Räim.
Ürituse raames toimub ka Saaremaa sporti tutvustav näitus ning spordiklubide, näiteringide ja muude noortega seotud organisatsioonide tutvustus. Samuti toimub heategevuslik oksjon, kus pakkumisele lähevad sportlaste poolt annetatud esemed. Oksjoni tulu läheb heategevuseks. Samuti esineb tantsugrupp Semiir ja Saaremaa ühisgümnaasiumi poisteansambel Varsakabi.
Piletite eelmüük läheb lahti alates 15. detsembrist Kuressaare spordihoone infoletis ning samuti saab pileteid osta korraldajatelt!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)