Horoskoop

JÄÄR – Ootad, et sind hinnataks ja austataks. Oled ülitundlik kõikvõimaliku kriitika suhtes ja solvud kergesti.
SÕNN – Sinu kujutlusvõime on täna aktiivne ja emotsioonid laes. Oht võtta südamesse asju, mis sind isiklikult ei puudutagi.
KAKSIKUD – Hea päev õppimiseks ja uute kogemuste omandamiseks. Mõistad, et igasugune kogemus tuleb kasuks.
VÄHK – Kui teed täna meeskonnatööd, võid saavutada ootamatut edu. Hea päev läbirääkimisteks ja lepingute sõlmimiseks. Oled avatud ja heas tujus.
LÕVI – Oled täna oodatud kaaslane. Võimalik, et puutud kokku probleemidega, mida teised ei suuda lahendada.
NEITSI – Oled osav kriisisituatsioone lahendama. Sul on hea psühholoogiline vaist ja puudub hirm ekstreemsuste ees.
KAALUD – Täna on hea päev tegeleda loominguga. Oled tavalisest tundlikum ja emotsionaalsem. Hoidu kergemeelsetest suhetest ja alkoholist!
SKORPION – Kui oled mõnda aega raha kogunud, on täna hea päev selle investeerimiseks. Oled piisavalt praktiline, et teha tähtsaid otsuseid.
AMBUR – Muusika, ilu ja armastus! Ootad oma partnerilt erilist tähelepanu, kuid ole valmis seda ka ise pakkuma. Hea päev lõõgastumiseks.
KALJUKITS – Tunned vajadust filosofeerimise järele. Hea aeg võtta ette mõni pikem reis ja arendada silmaringi. Saad innustust  ebatavalistelt isikutelt.
VEEVALAJA – Oled innukas ja energiline ning võitled kõige eest, mida tähtsaks pead. Oled oma võidus kindel ja saavutad edu pea kõigis ettevõtmistes.
KALAD – Täna oled aktiivne ja seltskondlik. Arendad kasulikke ja vajalikke suhteid. Soodne päev abielusuhte vormistamiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 101 korda, sh täna 1)