Horoskoop

JÄÄR – Tekivad kaheti mõistetavad uued suhted. Püüa endale olukorrast võimalikult selge ja konkreetne pilt luua, nii väldid arusaamatusi ja probleeme.
SÕNN – Usu rohkem oma võimetesse ja ole vapram. Ära muretse liiga palju, sinu julgus pälvib kaaslaste heakskiidu ja toetuse.
KAKSIKUD – Püüa tööga mitte üle pingutada, täida ainult oma igapäevaseid kohustusi. Vastasel juhul tekivad probleemid tervisega.
VÄHK – Püüa armastada kõiki elusolendeid võrdselt. Suhtu austusega nii endasse kui ka oma kaaslastesse.
LÕVI – Ootamatud muutused annavad sulle jõudu ja soosivad loomingulist eneseväljendamist. Tee seda, mida tunned enda jaoks vajaliku ja hea olevat.
NEITSI – Vabatahtlik üksindus aitab sul paremini mõista oma tegelikke soove ja vajadusi. Mine loodusesse ja kuula oma südamehäält.
KAALUD – Võimalik, et oled täna veidi hajevil ega suuda iseseisvalt otsuseid langetada. Ootad, et teised otsustaksid sinu eest.
SKORPION – Oled täna uje ja hooletu ja oma tegudes pealiskaudne. Võimalikud möödarääkimised ja arusaamatused. Ebasoodne aeg otsuste tegemiseks.
AMBUR – Püüa vähendada oma materiaalseid ambitsioone ja keskendu rohkem vaimsetele asjadele. Uuri filosoofilisi teemasid.
KALJUKITS – Optimistlike mõjudega päev. Säilitad igas olukorras külmaverelisuse ja kaine mõistuse. Püüa ka teisi innustada.
VEEVALAJA – Võimalik, et sul tuleb täna langetada eriti kiireloomulisi ja tähtsaid otsuseid. Võta endale abiks intuitsioon ja püüa olla ettenägelik.
KALAD – Vali endale eesmärgid, mille saavutamisel saad kasutada oma tõelisi võimeid ja loomingulisust. Jälgi asjade loomulikku kulgu.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)