Horoskoop

JÄÄR – Kirglike ja seksuaalsete mõjudega päev. Võimalikud kergemeelsed suhted. Püüad leida oma piire ja ületada valuläve. Huvi müstika vastu.
SÕNN – Täna võid kulutada tavalisest rohkem raha asjade peale, mida sa tegelikult ei vaja. Lased end mõjutada välisest ilust.
KAKSIKUD – Oled täna iseseisev ja eelistad mõelda oma peaga. Võivad tekkida uued suhted. Hea päev loomingulisteks ettevõtmisteks ja reisimiseks.
VÄHK – Ülemeelik päev. Võimalik, et avastad endas täna midagi täiesti uut ja ootamatut. Püüa siiski säilitada kainet mõistust, oht langeda illusioonide kütkesse.
LÕVI – Kaldud täna kergeusklikult tõe pähe võtma kõike, mida sulle räägitakse. Oht langeda manipulaatorite ohvriks.
NEITSI – Oled täna huumorimeelne ja reisihimuline. Hea aeg alustada mõne võõrkeele õppimist ja tutvuda uute kultuuridega.
KAALUD – Võimalik, et pettud täna oma ideaalides ja tajud nende ebapraktilisust. Püüa olla optimistlik ja ära loobu tänase ebaedu tõttu oma unistustest.
SKORPION – Tekivad probleemid üksteise mõistmisel, mis on tingitud vähesest suhtlemisest ja puudulikust infost. Ole avatud, aus ja otsekohene.
AMBUR – Väldi pimesi usaldamist ja ole tähelepanelik nende suhtes, keda sa kuigi hästi ei tunne. Hoia oma asjadel silm peal.
KALJUKITS – Täna suudad mõelda realistlikult ja oskad leida loogilisi seletusi ka väga keerulistele asjadele. Hea aeg teaduslikuks tööks.
VEEVALAJA – Oled täna leplikum ja rahumeelsem kui tavaliselt. Sulle on oluline kaaslaste suhtumine.
KALAD – Võimalik, et püüad täna esineda enamana, kui tegelikult oled ning tekitad sellega teistes kiusatuse sind proovile panna.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 85 korda, sh täna 1)