Kes on parimad vene, inglise ja saksa keele tundjad?

6. detsembril toimus Kuressaare vanalinna koolis maakonna vene keele olümpiaad 7.–8. klassi ja 10.–12. klassi õpilastele.

Olümpiaadist võttis osa 47 õpilast seitsmest koolist (Saaremaa ühisgümnaasium, Kuressaare gümnaasium, Orissaare gümnaasium, Kuressaare vanalinna kool, Valjala PK, Leisi KK, Salme PK).

7. klasside esikolmik
1.–2. Hannes Iir (Kuressaare VK; õp Tatjana Truuväärt); 1.-2. Eva Aarnis (SÜG; õp Marina Priske); 3. Kadi Pirn (Kuressaare VK; õp Tatjana Truuväärt).

8. klasside esikolmik
1. Mari Kolk (SÜG; õp Marina Priske); 2. Britha Kuldsaar (SÜG; õp Marina Priske); 3. Maria Vera Pšenitšnaja (Kuressaare VK; õp Tatjana Truuväärt).

10. klasside esikolmik
1. Maria Aarnis (SÜG; õp Ljubov Paju); 2. Agnes Äkke (SÜG; õp Diana Õun); 3. Hanna Tuus (SÜG; õp Diana Õun).

11.–12. klass on ühes arvestuses, kuid eraldi arvestus oli vene peredest pärit õpilastele ja neile õpilastele, kelle kodune keel ei ole vene keel.
1. Kristins Kasjanenko (SÜG, 11. kl; õp Ljubov Paju); 2. Kristina Kretova (SÜG, 12. kl; õp Ljubov Paju); 3. Kristiina Iilane (SÜG, 11. kl; õp Diana Õun).
1. Regiina Allik (SÜG, 12. kl; õp Diana Õun); 2. Triine Aavik (SÜG, 11. kl; õp Ljubov Paju); 3. Garoly Nuum (SÜG, 12. kl; õp Ljubov Paju).

7. detsembril toimus Saaremaa ühisgümnaasiumis maakonna 10.–12. klasside inglise keele olümpiaad. Olümpiaadil osales 66 õpilast neljast koolist (SÜG, KG, OG, Leisi KK).

10. klasside esikolmik
1. Eva-Maria Veitmaa (SÜG; õp Reet Lulla); 2. Aleksander Dolgi (SÜG; õp Liis Ojasaar);3.–4. Morten Mägi Ravn (KG; õp Marje Pesti); 3.–4. Mikk Pärtel (KG; õp Marje Pesti).

11. klasside esikolmik
1. Aili Allas (KG; õp Marje Pesti); 2. Thedor Kaljo (SÜG; õp Anni Väli); 3.–4. Kelly Talvistu (SÜG; õp Reet Lulla); 3.-4. Riin Nõukas (KG, õp Marje Pesti).

12. klasside esikolmik
1. Rander Süld (Leisi KK; õp Monika Meier); 2. Pillerin Arge (SÜG; õp Reet Lulla); 3.–4. Anni Pupart (SÜG; õp Reet Lulla); 3.-4. Ats Aim (SÜG; õp Reet Lulla, Liis Ojasaar).

7. detsembril toimus Kuressaare gümnaasiumis maakonna 10.–12. klasside saksa keele olümpiaad. Olümpiaadil osales 7 õpilast kolmest koolist (SÜG, KG, Leisi KK).

10.–12. klasside esikolmik
1. Alar Leemet (SÜG, 11. kl; õp Elis Nõu); 2. Kertu Saarem (KG, 12. kl; õp Marika Varjas); 3.-4. Diana Sulbi (KG, 12. kl; õp Marika Varjas); 3.-4. Kerli Mägi (SÜG, 12. kl; õp Elis Nõu).

Meelis Kaubi
olümpiaadide koordinaator,
Saare maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakond

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 436 korda, sh täna 1)