Horoskoop

JÄÄR – Püüad täna iga hinna eest esimest viiulit mängida ja teistest peajagu üle olla. Samas varitseb oht, et hindad oma võimeid üle.
SÕNN – Hetkeseis võimaldab sul oma eesmärgid saavutada suuremate pingutusteta.
KAKSIKUD – Täna on päev, mil tunned, et informatsioon liigub sinust justkui mööda. Oled valmis tegutsema ja asju edasi viima.
VÄHK – Tänased planeediseisud toovad rahuliku meeleolu ja see annab sulle jõudu tegutsemiseks ning teeb sind õnnelikuks. Kasuta oma loomingulisust.
LÕVI – Väldi täna kõikvõimalikke vaidlusi ja võitlemist. Püüa olla lihtsalt see, kes oled, ja peatselt näed, et sind mõistetakse ülihästi.
NEITSI – Oled täna mõtlikus ja nostalgilises meeleolus. Peaksid võtma aega puhkamiseks ja rahulikuks koosolemiseks oma lähedaste ja sõpradega.
KAALUD – Ole ettevaatlik mõnuainete ja liigsöömisega. Kipud täna kõigega liialdama. Võimalikud ka juhusuhted.
SKORPION – Armastad mugavust ja seetõttu püüad kõikjal luua hubast õhkkonda. Täna on hea päev külastada vanu sõpru ja taaselustada traditsioone.
AMBUR – Praegu tuleks sul kindlasti vältida kahtlastesse tehingutesse sattumist. Täna antud laen ei pruugi sulle tagasi jõuda.
KALJUKITS – Võimalik, et leiad endale täna mõttekaaslasi või koostööpartnereid. Ära üllatu ka uute tööpakkumiste peale ja ole valmis muudatusteks.
VEEVALAJA – Ettearvamatute meeleoludega päev. Kaldud täna äärmuslikesse tujudesse ja oled kergesti haavatav. Hea päev külastada vanavanemaid.
KALAD – Mõjud täna autoriteetse ja usaldusväärsena. Hea aeg jagada oma ideid ja plaane kaaslastega. Võimalik, et sinu poole pöördutakse abipalvega.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 104 korda, sh täna 1)