Rotarid kinkisid Pihtla lastele videoprojektori (1)

rotarid kinkisid pihtla lastele videoprojektori

RÕÕM ON MÕLEMAPOOLNE: Pihtla lasteaed-algkooli direktoril Elna Õunpuul on põhjust rõõmustamiseks – Saaremaa Rotary klubi kingitud videoprojektor kulub marjaks ära. Kingitust olid üle andmas klubi liige Tõnu Toompuu (vasakul) ja klubi praegune president Jaanus Põlluäär. Foto: Sander Ilvest

Neljapäeva õhtul võttis Pihtla lasteaed-algkooli direktor Elna Õunpuu Saaremaa Rotary klubi presidendilt Jaanus Põlluäärelt ja klubi liikmelt Tõnu Toompuult vastu lasteasutuse jaoks väga vajaliku videoprojektori.

“Üllatus oli suur, kui kuulsime, et Saaremaa Rotary klubi kavatseb meile videoprojektori kinkida. Kuuldavasti said nad vihje ja võtsid asja tõsiselt. Meil on kingituse üle tõesti väga hea meel. Suur tänu Rotary klubile!” rõõmustas lasteaed-algkooli direktor.

Pihtla lasteaed-algkool on ainus sellenimeline lasteasutus Saare maakonnas. Direktori sõnul püüavad nad oma väikese kollektiiviga teha kõik selleks, et olla tasemel. “Kindlalt loodan, et jääme maakaardile püsima,” oli Elna Õunpuu optimistlik.

Praegu käib Pihtla koolis viisteist last. Järgmisel õppeaastal loodab direktor näha juba 20 õpilast. Majas tegutseb ka kaks lasteaiarühma.

31-liikmelise Saaremaa Rotary klubi president Jaanus Põlluäär tundis heameelt, et klubi liikmed said üht pisikest maakooli-lasteaeda aidata. 600-eurose kingituse jaoks andsid oma osa kõik klubi liikmed.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 717 korda, sh täna 1)