Kuressaare naiskonnale saaliturniiril kolmas koht

FC Kuressaare naiskond võitis traditsioonilisel Aastalõputurniiril kolmanda koha, kui teise ja rahvaliiga mängudes alistati otsustavas kohtumises penaltitega FC Warrior 2 : 1.

23. detsembril Tallinnas Kalevi spordihallis toimunud turniiril ei olnud Kuressaare naiskond kaugel ka finaalist, kuid poolfinaalis tuli penaltiseerias siiski alla vanduda FC Levadia II-le 1 : 3.

Treener Arli Saar ütles, et penaltitega on alati nii, nagu on ja tegu on suuresti loteriiga. “Üks peab võitma ja teine kaotama. Esimesel korral ei löönud me ise ära, teisel korral eksisid meie vastased,” selgitas Saar, kes pani 3.–4. koha mängus penalteid lööma teised mängijad.

Turniiril osales 11 naiskonda, kes olid jagatud kahte alagruppi. B-alagrupi võitis 11 punktiga FC Kuressaare, kellele järgnesid: 2. Kohtla-Järve FC Lootus 11 punktiga, 3. JK Tallinna Kalev II 10 punktiga, 4. Viljandi JK Tulevik 5 punktiga, 5. FC Fauna Female 2 punkti ja 6. Paide Linnanaiskond 1 punktiga.

FC Kuressaare võitis Paide Linnanaiskonda 1 : 0, Viljandi JK Tulevikku 3 : 0 ja FC Fauna Femalet 2 : 0 ning viigistas Kohtla-Järve FC Lootusega 1 : 1 ja JK Tallinna Kalev II-ga 0 : 0.

“Alagrupivõit näitab, et võinuksime selle turniiri ka võita,” rääkis Arli Saar, kelle sõnul sekkus parema tulemuse saavutamisse ebaõnn. “Kui aga eelmise aastaga võrrelda, siis oli tase tugevam ja üldine mänguklass kõrgem. Ka meie mängisime mullusega võrreldes paremini.”

Turniiri parimaks mängijaks valiti Kateriin Pani, Gerda Nelis ja Annemari Pruul jagasid väravalööjate edetabelis kahe tabamusega teist-kolmandat kohta.

Finaalis alistas Kohtla-Järve FC Lootus FC Levadia II 1 : 0.

FC Kuressaare naiskonnas mängisid: Kätriin Tamm, Heddi Pruul, Annemari Pruul, Maris Magus, Kateriin Pani, Liisa Mere, Gerda Nelis ja Maria Trave.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 37 korda, sh täna 1)