Horoskoop

JÄÄR – Kui oled siiani kõvasti tööd teinud ja vaeva näinud, siis võid tänasel päeval nautida oma töö vilju.
SÕNN – Tänased planeediseisud annavad sulle hea võimaluse olla olukorra peremees ja mõista asjade olemust.
KAKSIKUD – Oled täna veidi pinges. Tunned tulevikule mõeldes rahutust ja ebakindlust. Hea päev filosoofilistel teemadel mõtisklemiseks.
VÄHK – Oled praktiliselt meelestatud, kuid samas on sul kalduvus muutuda kooneriks. Hoia oma süda avatud.
LÕVI – Tänased planeediseisud sunnivad sind tegema eneseanalüüsi. Juhul kui sa ei viitsi vaeva näha, võivad tekkida suured suhtlemisraskused.
NEITSI – Täna on sul raske keskenduda millelegi konkreetsele. Oled uudishimulik ja püüad proovida ja mõista erinevaid asju.
KAALUD – Sulle on väga tähtsad teiste inimeste lugupidamine ja tunnustus. Ootad kiitust pea iga väikese asja eest. Võta rahulikult.
SKORPION – Täna on suurepärane päev pidutsemiseks ja meelelahutuseks. Ära sunni end vägisi tegema selliseid asju, milleks sul hetkel inspiratsiooni pole.
AMBUR – Tänased planeediseisud soosivad koostegutsemist. Jaga julgelt oma ideid, kaaslaste abiga saad neid paremini ellu viia.
KALJUKITS – Seksuaalsete ja kirglike mõjudega päev. Võimalik, et puutud kokku armukadeduse ja intriigidega. Võid käituda üsna äärmuslikult.
VEEVALAJA – Kui sa täna aktiivselt suhtled, võid saada huvitavat informatsiooni. Tee oma silmad ja kõrvad lahti ning ole valmis rakendama uusi ideid.
KALAD – Tänane päev sobib igati vaimseteks tegevusteks või millegi õppimiseks, kuid rahalised tehingud ei taha täna üldse õnnestuda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 108 korda, sh täna 1)