Horoskoop

JÄÄR – Sul on täna hea päev, sest oled vastupidavam kui tavaliselt ning suudad korda ajada nii mõnegi pingelise juhtumi.
SÕNN – Täna kerkivad sinu ette seni varjul olnud teemad. Sinu ammused unistused ja salajased huvid tulevad nüüd päevavalgele.
KAKSIKUD – Kipud olema liiga kangekaelne ning nõudma igal sammul oma õigusi. Isegi kui saavutad oma eesmärgi, võib juhtuda, et kaotad kaaslaste poolehoiu.
VÄHK – Täna on soovitatav olla rohkem omaette ning tegeleda endaga. Väldi isikuid, kes püüavad sind iga hinna eest mõjutada.
LÕVI – Leia aega oma lähedaste ja vanavanemate jaoks. Võimalik, et leiad tähtsaid vastuseid oma praegustele probleemidele just minevikust.
NEITSI – Hea aeg teha korrektuure asjades, mida oled seni püüdnud kogu aeg edasi lükata. Vaata üle oma soovid.
KAALUD – Täna võid kokku puutuda keskendumisraskustega, see tekitab probleeme suhtlemisel. Oled emotsionaalne ning kipud ennast igast tühjast asjast häirida laskma.
SKORPION – Võimalik, et satud täna ootamatult kriitika alla. Kuid ära meelt heida, vaid mõista, et igaühel on õigus oma arvamusele.
AMBUR – Täna paeluvad sind suurejoonelised ja väljapeetud üritused. Otsid seletamatut ideaalmaailma.
KALJUKITS – Oled täna tavalisest teravmeelsem ja otsekohesem. Kuid ole valmis selleks, et ka sinu suhtes võidakse keelt teritada.
VEEVALAJA – Kipud täna olema liiga omakasupüüdlik ning mõtlema tavalisest rohkem rahast ja materiaalsest kasust.
KALAD – Tänased mõjud toovad tugevalt esile sinu emotsionaalsed kiindumused.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 83 korda, sh täna 1)